Vemdälen 12.01.2010 vol2

Tänane päev jäigi mul lühikeseks. Kui ma üles jõudsin, võtsin kõigepealt Wilma käest teise kaamera, mida ta oli nõus lapse kandetoolis tassima. Ja siis sain natuke suuremat toru kasutades teha veel mäe pilte. Muidugi, sellel ühel nõlval pildistamine tüütas ruttu ära, eile oleks selle aparaadiga rohkem teha olnud. Aga no mina selle fotokotiga koos lauatama ei kipu. Nii et suurem osa pilte sai tänasel nõlval Wilmast ja Otist tehtud. Päris mõnus lumes mängimise seeria tuli.

Aga täna käisingi vaid korra mäel, alla tulin suht kobalt, mägi tundus kuidagi jube libe ja kohe üldse ei sujunud täna. Jõudsin alla lõpuks ja otsustasin, et täna võtan rahulikult ja tegelen taastumisega. Samas see plaan võib veel ebaõnnestuda, sest jutud käivad, et täna on öösuusatamise päev (me pole nende andmete õigsuses küll veendunud, hetkel pole siin küll valgustatud radu näha nagu mõnel õhtul on olnud) ja meil on tekkinud plaan see ära proovida. Aga kuna meil on hetkel praad ahjus, siis kas meist ka peale söömist on minejaid, selgub siis kuskil tunni-kahe pärast.

Osad teistest majadest jõudsid täna mäele alle siis, kui meie maja koju saabuma hakkas. Eile oli neil nimelt after-ski ja vist oli pikale veninud. Ma arvan, et kui me täna öösuusatamist proovime, saame ka after-skiile. Eile mul see ürituse plaan läks kuidagi kõrvust mööda ja meie majast seal keegi ei osalenud. Aga no eelmisel aastal vist oli selles osas veel vaiksem. Kui ma poleks jalga välja väänanud viimasel päeval, poleks ka mina võibolla pubis seda päeva lõpetanud.


veidi hiljem: Praad söödud. Rajad endiselt pimedad ja osadel juba silmad läigivad viskist.. järjekordne lauamäng on taas välja võetud.. eks see selgub meil jooksvalt, mis täna toimub. Võibolla paneme järjekordse osa Chuckist peale hoopis.

Toidud on meil siin endiselt tasemel. Tänase prae juurde kuulus muuhulgas üks nii kange küüslaugu kaste, et kõik esimest ampsu võttes mingit häält või nägu tegid.