Paroolist

Paroolialuseid postitusi teen ma tegelikult üsna harva. Aga mõnikord siiski juhtub, et vaja on natuke emotsioone välja elada, samas aga ei tahaks kellelegi oma sõnadega haiget teha. Õnneks see võimalus on väike, arvestades mu pea olematut lugejaskonda 🙂
Lisaks hoian nagunii madalat profiili, isikute nimesid ei nimeta ja ennast kuskil ei reklaami.

Mul on ka mõningaid kogemusi trollidega*, selle tõttu ma päris niisama seda parooli ei jaga, võib juhtuda, et parooli küsimise peale küsin mõne täpsustava küsimuse küsija enda kohta.
Nii et, huvilised võivad parooli soovist teada anda e-maili teel: turbotigu ätt gmail punkt com. Garantiisid ei anna.

*Trolli definitsioon Wikipedias:
Troll on isik, kes postitab võrgukogukonnas (näiteks arutelufoorumis, jututoas või blogis) sütitavaid, kõrvalisi või teemaväliseid sõnumeid, peamise eesmärgiga provotseerida teisi kasutajaid soovitud emotsionaalse vastukaja saamiseks või muul viisil lõhestada normaalset arutelu. Lisaks solvavale postitajale viitab nimisõna troll ka ärritavale sõnumile endale. Kuigi väljend “troll” ja sellega seonduv tegusõna “trollima” on peamiselt seotud Interneti aruteludega, on meedia tähelepanu muutnud sellised märgistused suures osas subjektiivseks, kirjeldades trollimisena tahtlikult väljakutsuvaid tegusid väljaspool online-konteksti. Näiteks on meedias hiljuti kasutanud terminit “troll” isiku kohta, kes “moonutab interneti austusavalduste veebilehti eesmärgiga perekondadele valu põhjustada”.