Kes on turbotigu

Aastatega on siia kogunenud üsna palju infot minu kohta. Kel huvi suurem, siis võib alustada lugemist päris algusest (kuigi algusesse jõuda lihtne pole).

Blogimist proovisin esimest korda kunagi mingis sellises keskkonnas, mille nime ma enam ei mäleta, aga tegelikuks alguseks loen pigem seda, kui Bloggeris alustasin – 2004 a. novembris. Mingil hetkel otsustasin kolida WordPressi keskkonda ja siis WordPressi domeenilt kolisin mingil hetkel enda domeenile, sest mulle üldse ei meeldinud need piirangud, mis lehe kujundamisel tekkisid.

Vahepeal on mul siin ka mingit laadi häkkimist toimunud, blogi tekstid on küll alles, aga osad postitused jäid vist piltidest ilma. Aga tühja sellega, kui vaja, leiaksin need üles.

llmselt, kes ikka tahab, suudab mu isiku tuvastada, mul selles osas praegusel hetkel täiesti savi, kas keegi teab, kes selle Turbotigu nime taga peitub. Päris paljud sõbrad teavad nagunii. Varasemalt ma üritasin veidi madalamat profiili hoida seetõttu, et ma kirusin päris tihti tööga seotud teemasid ja ma ei soovinud, et need asjaosalisteni jõuaksid. Aga vajadus rantida oli jube suur. Nüüd pole enam bosse ja kolleege, keda kiruda. Mõnda klienti võiks ju kiruda, aga see poleks eriti viisakas 😀

Jätan siia ühe kasside pildi – Släpi (1.09.2002 – 3.12.2017) ja Lotta (27.12.2002 – 8.05.2018)

Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga