Sõltuvused

Nagu juba mainitud sai, tekkis mul peale Noorkuu nägemist kohe soov seda uuesti näha. Nii, et pühapäeval sai siis see sama film ka plazas üle vaadatud.
Kui Turbotikker kurtis laupäeval cinamonis külmetamist (ega seal palav pold, aga ma ise ei külmetanud väga hullusti), siis plazas oli pühapäeval mul ka kole külm. Hiljem jõudsin järeldusele, et nad tegid meil olemise meelega selliseks, et me suudaksime ette kujutada vampiiri kõrval istumist.

Nüüd aga tahaks juba teada, millal dvd poodi jõuab, ma ei viitsi päris iga õhtu ka kinos käia, aga näha tahaks seda filmi veel korduvalt. Seni kuulan soundtracki veel ja üritan meenutada, mis nendele lugudele kinoekraanil vastas.


Viimati sai ka mainitud, et sain uue raamatu, Simoni kassist. Kes veel ei tea, mida see endast kujutab, võib alutuseks klippe vaadata: http://www.simonscat.com/films.html  Ütleme nii, et see mjaugumine annab asjale palju juurde. Raamatus peab siis ise hääli ette kujutama.. või järele aimama:)


Täna panin tööl kaks raamaturiiulit kokku ja avastasin, et ei peagi mööbeldama hakkama. Riiul tegi toa kohe mõnusamaks ja arvestades, et kõik mõeldavad mööbliliigutamised tähendaksid, et kogu rahvas istuks üksteisele lähemale (praegu oleme mõnusalt üle toa laiali), siis pigem jätaks lauad paigale. Selle asemel telliks mõne riiuli lisaks ehk hoopis.