Sõbrapäeva plaanid

Tundub, et ma olen veebruaris ikka väga kehv kirjutaja olnud. Teemadega on endiselt kitsas, aga lisaks on mul hetkel olnud üsna kiire kogu-aeg. Mis ei tähenda, et ma tööle oleksin läinud, aga tegemist on olnud palju sellegipoolest.

Plaanisime täna A.-ga välja minna, aga tal on täna ilgelt pikk koolipäev ja selle tõttu teeme täna hoopis koduse filmi-veini õhtu. Kui ta ükskord koju saabub. Mitte, et neid filmi-seriaali-õhtuid niigi poleks tihti, aga tänane pidi erinema tavalisest filmiõhtust selle poolest, et A. oli nõus, et ta täna samal ajal muude asjadega ei tegele. Muidu ta ikka harjutab teleka vaatamise kõrvale kitarri või joonistab. Ja mulle tegelikult eriti ei meeldi kummagi tegevuse saatel filme vaadata, sest kitarr hakkab telekat veidi segama ja joonistamise puhul peab tuba üsna valge olema ja sellises keskkonnas pole just ka õdus filmiõhtut teha. Aga jah, selline see argipäev muidu on.

juust
Foto: Juustukuningate Facbooki lehelt

Kuna õhtuks oli veini ja snäkke vaja, sattusin korraks linna. Käisin siis üle pika aja ka Juustukuningate poes. Seal on alati nii mõnus sõbralik õhkkond ja nüüd oli neil mu lemmikjuustu jälle müügile tulnud. Kuigi varem müüdi seda 7-aastase juustu nime all, seekord oli tegemist 6-aastase juustuga, nimeks vist Vana Must.

Mis mulle seal eriti meeldib, on see, et proovida saab ka juustu, ei pea pimesi ostma tundmatut kaupa.
Ja täna oli veel eriti tore see, et mulle anti üks tulp ka veel kaasa.
Aa, ja selle peale, kui ma ütlesin, et olen nende sõber (sõbraks olemine annab allahindlust) vastati, et nemad on minu sõbrad ka 😀
Huvitav, et mõnes poes suudetakse nii positiivne emotsioon tekitada ja teisest jälle tahad kiirelt põgeneda, kui müüjad vihaselt põrnitsevad või kui turvad jälitama kipuvad. Mitte, et mul viimasel ajal selliseid kogemusi oleks olnud, aga lihtsalt ühtegi selle juustupoe sarnast positiivset kohta küll ei meenu. Võib-olla on asi ka selles, et seal on ühe pisikese poe peale alati päris mitu müüat, kes on kassas ja kes pakub juustu.. igatahes ehk on neil omal seal juba selline hea õhkkond ja siis nakatavad sellega ka kliente.

Aga snäkid ja veini ma tõin ära, nüüd oleks vaja veel film välja valida. See osa on alati nii keeruline, sest mul on terve hulk vaatamata filme ja alati on nii raske otsustada, millist vaadata. Ja kuigi ma pakkusin välja, et vaataks täna romantilist komöödiat, arvan, et me vaatame lõpuks ikkagi mingit õudukat, sest see zanr meeldib meile mõlemale. Aga ega neid häid õudukaid ju palju polegi.
Ega ma väga tihti tegelikult filme vaadata jõuagi, sest pidevalt tulevad uued seriaalide osad peale ja filmide jaoks aega ei jätku ja nii nad kogunevad. Praegu aga, vist olümpia tõttu, on seriaalid jälle pausile läinud.
Kui keegi filmisoovitust tahab, siis üks hiljuti nähtud film – Ender’s Game – oli väga hea ja tekitas soovi kohe raamat kah ette võtta, sest järgnevatest osadest ju veel filmi pole tehtud.

Sellega ma praeguse postituse ka lõpetan, enne kui teema veel rohkem laiali valgub:)
Head sõbrapäeva!