Õnne ja rõõmu..

.. selline alapealkiri on tänases Maalehes Mangi horoskoobi ja skorpioni teema all. Samamoodi suures osas positiivne nagu see varasemalt loetud horoskoop. Hea üllatus oli, kui lugesin jaanuari kohta, et võimalikud on reisid, et talverõõme nautida ja juba homme olen teel Rootsi lumelaudama. Kas pole mitte täpne ennustus:)

Aga siin ta siis on:

Skorpionitele on see suurepärane ja tõeliselt hea aasta, on võimalik edu paljudes eluvaldkondades. Eriti paistab õnne ja rõõmu tulevat eraelus – teda ootab ees suur palav armastus. See tuleb paljude Skorpionite ellu kevade esimesel kuul.

Pensinäridele tuleb pensioniraha kätte tõrgeteta, samuti on neil palju rõõmu laste õnnestumistest. Igas vanuses Skorpionid võivad aasta kolmel esimesel kuul sagedamini osaleda lotomängudes või börsil.

Jaanuris töötab tal pea paljude projektide kallal. Vaim on erk ja otsib kontakte,  et kedagi oma kampa saada. Jaanuaris on võimalikud reisid, et talverõõme nautida ja uusi tutvusi luua. Juba aasta esimesel kuul on võimalusi tundeküllaseks kiindumuseks.

Kuu lõpus, alates 25. kuupäevast kuni 11. veebruarini, on ohus tervis: tegu on kas tavalise külmetuse või sel ajal leviva epideemiaga.

Suurem osa veebruarist kulub tegelemiseks koduste asjadega, suhetele pereliikmetega ja nendega koos tulevikuperspektiivide arutamisele.

Alates 24. veebruarist astub nende ellu fortuuna, olles saatjaks kogu märtsi, täpsemini 28. kuupäevani. Selles ajavahemikus toob väikseimgi sotsiaalne aktiivsus populaarsust, annab vajalikke sidemeid, toetajaid, sponsoreid. Isegi keskealistel inimestel võib siin sündida ilus soe romantiline suhe ning naised võivad jääda lapseootele. Tuleb sõite ja seiklusi.

Aprillis on vaja meelistegevus ja südameasjad kõrvale jätta, kuna töökohustused suurenevad. Töökohas on näha suuremat laadi segadust, mis on tingitud mõne töökaaslase ebaõnnest, kelle töö tuleb nüüd temal ära teha. Ka tervis on kuu esimesel poolel vilets.

Aeg alates 14. aprillist kuni kuu lõpuni on edukas – on võimalik saada ülemuse või kollektiivi tunnustuse ja tähelepanu osaliseks.

Kuu lõpul on järjekordne armastussuhete periood, mis kestab intensiivselt kuni 21. maini. Kergeks suhteks seda pidada ei saa, sest nõuab tõsist otsust – kuidas koos edasi? Partneri mõju on nii tugev, et lausa muudab Skorpioni väärtushinnanguid, ehkki ta pole just alluv tüüp.

Mai viimasel nädalal ja suuremas osas juunist kuni 18. kuupäevani peab ta tegelema väga maiste ja praktiliste eluküsimustega: korter, kinnisvara, pangalaenud, vanad võlad, lapsed, töökoha tulevik. See on rahutu aeg, kui tuleb ette hajameelsust, on oht kaotada asju, kulutada ülearu raha.

19. juunist läheb elu meeldivaks ja rahulikumaks, siis saab taastada suhteid inimestega, kellega tülli mindud.

Juuli lubab tulla väga tähendusrikas kuu, kui öeldu või tehtu mõju ulatub aasta kogu teise poole peale ning kaugemalegi. Siin tekib võimalus mõnel Skorpionil astuda suurde poliitikasse. Ka nendel, kes vahepeal olid sellest eemale tõmbunud.

Neid meelitatakse ja neile pakutakse tähtsaid kohti. Kui mitte just rahandusministriks, siis sinna, kus liigub suur raha. Kui Skorpion ettepaneku vastu võtab, tuleb augustis suuri tööalaseid muutusi. Juuli jääb siiski puhkusekuuks.

Kui ta tegi otsuse jääda vanale ametikohale, on augustis töökohal ikkagi väiksemat laadi muutusi. Augusti esimesel poolel on pingeid ülemustega tuleviku osas. Igatahes 22. augustist on olud tööl muutunud Skorpioni kasuks.

Septembris saab ta rakendada kõiki oma häid omadusi ja võimeid: energiat, julgust, kiiret taipu ja vastutuse võtmist. Nende omadustega pälvib ta ülemuste ja kollektiivi tunnustuse. Tuleb läbikäimist mitme riigiasutusega. Kuu kõige tülirohkemad päevad on 16.-19. septembrini.

Oktoobris on parem tuure maha võtta, sest edukus ja autoriteet võivad hakata konkurente häirima. Ka sellel kuul tulevatest tutvustest on oodata pigem sekeldusi kui kasu. Aga oktoobri lõpul seltskondlikest üritustest loobuda küll ei tasuks.

Novembris on näha loomeenergia taastumist ja aktiivse juhirolli võtmist. Kuid on ka kalduvust partnereid ja alluvaid kritiseerida või neid liigselt taga sundida, mis tekitab pingeid. Samuti on näha trauma ohtu liigse kiirustamise tõttu, eriti 4.-6. ja 9.-11. novembrini. Rahakaotusele viitavad päevad on 28.-30. novembrini.

Detsembris näitab fortuuna end jälle täies mahus: mis eelmine kuu toppama jäi, saab nüüd tasa tehtud. Läheb käiku mitu projekti, tuleb ka rahalist kompensatsiooni. Ja armastus – seegi ärkab taas ellu. Siin võib tulla üllatusi uue suhte näol või siis võtab kevadine lugu nüüd teise iseloomu.


Muidugi see suuremas osas head tõotav horoskoop tasakaalustub minu puhul ilmselt veidi, sest kassi aastal sündinule lubatakse tiigriaastaks konflikte:

Tuleb kuhjaga arusaamatusi, sest Kass ei saa aru, miks mõni kiisu nii suur on. Pühvel oli küll veel suurem, tema seljas sai lausa magada ja nurru lüüa. Aga minna Tiigri selga? Seda Kass ei julge.

Seega käib Kass aasta esimesel poolel turtsudes ringi, tülitseb ülemusega ja töökaaslastega ning on väga valvas. Aasta teisel poolel muutub ta rahulikuks, kuna veendub, et tema jahimaad pole keegi ära võtnud. Tiigrit hiired ei huvita!

Vot sellised lood. Niisiis, reis läheb juba täppi, töösekeldused kõlavad usutavalt, sest kevadel tuleb Boss pikalt töö-puhkuselt tagasi ja ma ei imestaks lubatud suure segaduse üle.