Täna leidsin ma internetist ka sellesama reklaami, mis mulle meeldib. Nüüd ma tean, mida reklaamitakse ja nüüd ma võibolla lähen isegi poodi seda Specialit ostma:) Kusjuures see peaks ideaalselt sobima pargiõlleks nendele, kes pole veel võtmega pudeliavamist ära õppinud (me ikka eelmisel aastal harjutasime ja saime hakkama ka) – see uus õlu on keeratava korgiga ja lisaks on pudeli põhjale pressitud spets avaja, millega seda korki veel lihtsam maha keerata. Aga sellest on siis kasu, kui kaks õlut osta. Tea, palju tal ka volli on, sest kui nii lihtne avada, siis eeldaks, et ta on lahja ehk n.ö. naistekas, mis mulle sobib väga heasti:)
Nädalavahetusel avastasin veel, et Originaal on ka uude ja väiksemasse pudelisse pandud ja samamoodi avatav nagu Ice. A mul selle ice’i avamisega on küll kehvad kogemused, mõnikord kork lihtsalt keeldus maha tulemast, ainult see tirimisjunn tuli küll küljest ära. Õnneks mulle Ice ei maitse nii, et pole probleemi. Ja Originaal pole kah maitselt paremaks muutunud, kuigi uus pudel näeb ahvatlevam välja.
Praegu käib vist mingi üleüldine pudelite update. Puls uuendas end mõni aeg tagasi ja Carlsberg on kah oma suure pudeli teinud samasuguseks nagu väike on ja mulle meeldib see nüüd palju rohkem. Sisu poolest on ta mulle alati meeldinud. Ainult, et hind tegi vahepeal hüppe ülespoole ja see väga ei meeldi. Ahjaa, ja kirsiõlu mulle ikka ei meeldi. Peale teistkordset proovimist (et äkki esimene korda ma ikka ei saanud täpselt aru) veendusin, et liiga lääge ja magus. Ja reklaamis kasutatav sõnapaar “seda väärt” ajab mind alati segadusse. Kõlab kuidagi poolikult see “seda väärt”.. mida siis täpselt väärt? See on nagu küsimuse “milleks?” vastus “selleks”.
LISA: Pulsi kohta veel niipalju, et selle pudel pidi olema ainulaadne – ehk ühekordselt kasutatav. Tühjad pudelid purustatakse ja toodetakse uuteks. See pidi tagama õlle parema maitse ja aroomi. Ja pudel olevat ka veidi kergem, kui teised.
Comments
3 responses to “õlleuudiseid”
Noh, eks ta maitseasi ole, proovida tasub ikka. Ja vaht oli päris mõnusa kontsistentsiga. See kirsiõlu oli hullem 🙂 Samas Pulsi Märzen oli päris hea.
ihiihh.. mida teie peres küll juuakse.. ratsahobused…>a nüüd ma ei teagi, kas julgen proovida. reklaam on küll nii super, et ootaks kohe head toodet.. a samas, reklaamima peabki ju neid asju, mida niisama ei osteta..
Special sai ükspäev ära proovitud. Mina kui hea ja armastusväärne inimene, tahtsin kenasti mehele õlle avada, võttes sahtlist avaja ja puha. Teinepool ei lasknud seda teha, sest tema arvates on teine avaja tunduvalt parem ja minu avaja ei kõlba kuhugi. Seega võttis ta sahtlist teise avaja ning avas pudeli ise. See, et kork tegelikult keeratav oli, selgus hiljem joomise käigus 🙂 Maitse poolest kipun nõustuma oopsu kommentaariga- ma tunnen ratsahobuseid, kelle kusi paremini maitseb 😛>>Just täna hommikul tööle tulles nägin meesterahvast, kes kummaliste saku õlle pudelitega autosse istus. Üritasin küll piiluda, et mis toode see küll selline olla võiks aga ei näinud. Vastuse leidsin siit, tänud 🙂