reklaamindus

Mulle on hakanud üks reklaam meeldima, mida telekas näidatakse. Seda üldiselt ei juhtu, et mõnd reklaami kuuldes pea teleka poole pööraks, aga nüüd on üks selline. Jube ilus muusika on esiteks, muusika saatel toimub väike tantsuline ja väga graatsiline etteaste ning muusika ja tantsu taktis jookseb kunstniku pintsel mööda paberit. See kõik kokku on jube ilus ja ma jään seda iga kord jälle vaatama ja kuulama. Muidugi selle reklaami mõjul ma midagi poodi ostma ei lähe, sest kuigi ma saan lõpus aru, et mingit jooki reklaamitakse, ei loe ma oma väikseekraanilise televusseri seest välja, mis joogiga täpselt tegu on:)
Aga seda on ennegi ära märgitud, et üks olulisemaid asju reklaami juures on muusikaline taust. Mõned juba teavad seda ja ei reklaami end pikkade mõttetute dialoogide ja monoloogidega:)

Ma teen ka natuke reklaami. Avastasin ühe uue lugemistväärt blogi (mida muuhulgas võiksid ka loomapiinamisele kalduvad tiineidserid lugeda enne, kui kemikaalidega loomkatseid tegema hakkavad) ja sealt blogist omakorda leidsin ühe viite ühele biitlite laulu animatsioonile. Mulle tundub, et ma olen seda laulu korduvalt kuulnud, aga ma pole kunagi enne sõnadesse süvenenud. Aga nüüd on sõnad ja pilt kokku pandud – ja see annab laulule hoopis uue mõõtme ja tekitab palju küsimusi:) Igatahes, väga vahva lugu ja lõppsõna tasub ka lugeda.


Posted

in

by

Tags: