õlleuudised

Ja vahelduse mõttes natuke antireklaami kah.
Ma nimelt olen kohutavalt pettunud D-lighti uuest maitsest. Ökkk, ütlesin mina ja veel mõned, kellele ma seda pakkusin.
Ega ma ei olnud sellest punast värvi D-lightist ka vaimustatud, aga see vähemalt ei olnud vastik. Uus, koffeiinisisaldusega D-light on kõike muud, kui joodav. Natuke meenutab energiajooki, ja neid ma jälestan, aga isegi energiajoogisõbrad ütlesid selle uue koffeiinikäki peale väkk. Koffeiini antagu mulle palun ainult kohvi sees, kõik muu tundub liig vastik maitseelamus. Ja kui üks D-light ongi maitse poolest väga õnnestunud ja muuhulgas väärib ka oma nime (see sidrunimaitseline on ainuke, mis maitseb heasti ja mil kraade vaid 2,9), siis teiste tootmise võiks minu poolest kohe lõpetada. Kindlasti on ka muid võimalusi pidudel ärkvel püsimiseks, kui endale mingi rõveda joogi sisse kallamine.
Maitse üle muidugi ei vaielda.. võibolla mõnele see tõesti meeldib. Mõnele inimesel (s.t. paljudele) ei meeldi ju õlu näiteks..

Comments

“õlleuudised” on saanud 3 vastust

  1. Mäux Avatar

    Mulle sobib ka see punane granaatõun. Palun seda mitte ära keelata. 🙂 Aga energiajook.. uhh, kole.

  2. Sisalik Avatar

    Ma ain’t nuusutasin. Sama hästi võiks siis ju energiajooki juua. Kõike muud kui õlu. Aga see granaatõun ja sidrunivärk täitsa istusid. Lihtsalt see granaadikas oli mu jaoks siidrilt hea üleminek õllele;) Või mine sa tea … Mulle sobis ka alkovaba Botškarev.

  3. oliüks Avatar

    Kahe käega poolt! Proovisin seda lätis, kui siin veel saada ei olnud. Ko-hu-tav. See punane mögin oli suhteliselt halb, kuid energiajoogimaitseline oli õudus kuubis. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik samas sarjas teha tõeliselt mõnusat ja maitsvat sidrunimaitselist ja siis järgnevad keerata kokku puhastusvahendimaitselised.