Turbotigu


õlleuudised vol2.

Veel uutest maitsetest rääkides – nägin eile poes Pulsi laimiõlut, millest polnud kuulnudki. Mulle muidu need tsitruselistega õlled (sidruniga D-light ja laimilisandiga Corona ntx.) jubedalt meeldivad, aga kuna eilne koffeiiniõlles pettumine oli veel värskelt meeles, siis ma ostsin ainult 1 pudeli. Pealegi, kuigi Pulsi tume ja hele õlu mõlemad on joodavad, kuigi mitte midagi erilist, siis see kirsimaitseline Puls on jälle üsna lääge “limonaad”. Igatahes, hea oli, et rohkem ei ostnud. See laimimaitseline oli täiesti mõttetu. Ei olnud seal seda õiget õllemaitset tunda ja ei olnud ka laimi väga tunda – siuke veider kokteil jälle, kuigi päris sülitama ei ajanud, nagu see eile koffeiiniõlu. Kas ehk õlletootjate vahel on mingi võistlus käimas, et kes suudab mingi vastiku maitsega joogi õlle pähe maha müüa?

Comments

One response to “õlleuudised vol2.”

  1. Autori Sisalik avatar

    Eks neid minusugustele mitte õllejoojatele tehakse. Ja peab ütlema, et võõrutus on toiminud. Kui leian, et võiks alkoholi mõnel õhtul proovida, siis pigem õlut kui siidrit. Kui just pole see nn päris siider ja 2,5 protsendine.