Kultuurne nädal

Käisime õega teisipäeval jälle Scorpionsi kontserdil. Muljed olid väga head, nagu ka 2008. aasta kontserdil. Ja muidugi kõige ägedam oli taas trummisoolo.
Muidugi oli 2008. aasta kontserdi puhul lahedam see, et tookord olid meil restoranikohad ja see tegi selle eelmise kontserdi veidi erilisemaks.

Soojendusbänd oli ka täitsa äge, aga sellisest soojendamisest ma muidugi aru ei saa, kus soojendusbändi ja peaesineja vahele jääb tunni pikkune tühimik. Sellisest soojendamisest erilist kasu ju pole.

Telefon pole mul endiselt otsustanud fotokaks hakata, aga sellegipoolest ma paar klõpsu tegin, mälestuseks või nii. Eelmise kontserdi pildid sai tehtud tunduvalt kehvema telefoniga, progress vähemalt:)

Kui tahaks veel kontserdi elamusi, siis A. bänd esineb jälle homme. Ma igale kontserdile tõesti ei jõua ja pigem osalen siis, kui mõni mu sõber ka kaasa viitsib tulla, sest ma lihtsalt ei viitsi üksi kuskil baaris hängida samal ajal, kui A. esineb. Eks seal ole tegelikult veel põhjuseid, miks ma väga kaasa ei kipu, aga ma hetkel seda teemat lahkama ei hakka, sest see postitus oli eelkõige mõeldud kontserdi teemaks.


Posted

in

by