Liikuvad pildid

Kuna mul endiselt millestki kirjutada pole, aga kirjutamise soov siiski on, siis ma vingun natuke.
Teemaks on animeeritud piltide kasutamine igas teises blogis. Võimalik, et isegi rohkemas, kui igas teises, ma ju tegelikult nüüd kõiki maailma blogisid ka ei loe, et ma seda arvu nii täpselt teaksin. Aga peale seda, kui ilmus see estonian moments blogi, hakkasid kõik kasutama samasuguseid liikuvaid pilte oma blogi kannete iseloomustamiseks. Enam ei suudeta ilma piltideta ennast piisavalt väljendada?

No ja põhjused, miks see mind häirib:
1) ma ei salli juba ammusest ajast animeeritud gife – näidake mulle disainerit, kes neid armastab:)
2) see varasem animeeritud gifide mittesallimine sai alguse vist aeglasest netiühendusest ja mõnikord annab see ka tänapäeval tunda – maal näiteks on mul üsna kehv netiühendus. Ja ka mobiilist blogifiide avades vahel jääbki neid pilte avama. Ühesõnaga, tüütu.
3) see on nii tüütu, kui üritad midagi lugeda ja siis mingi pilt muudkui vilgub silme ees, eriti hull, kui ühes postituses on veel mitu pilti.
4) kõik arvavad vist, et nad on jube originaalsed, kui neid pilte kasutavad, aga näkää, praegu on vist just orinigaalne see, kui neid EI kasuta (nagu mina näiteks:P). Ehk teisisõnu, minu meelest on igasugused massiga kaasa minemised nõmedad.

Teine asi, mis silma on hakanud, on rohke inglise keele kasutamine. Ma vist ise ka vahel kasutan mõningaid inglise keelseid sõnu või nende mutatsioone (eniveis, fäänsi..), aga siiski üsna vähe. Aga mõnes blogis on isegi tervete lausete kaupa võõrkeelt sisse toodud. See on vist veidi nooremate blogijate teema, ise ma olen siiski eesti keele peal üles kasvanud ja ei tunne nii väga vajadust end inglise keeles väljendada. Aga ma olen sellega nõus, et inglise keeles lihtsalt mõned asjad kõlavad palju paremini. Tegelikult enamus asju vist.

Aga see on vaid minu arvamus, ja tegelikult on kõigil oma blogis õigus teha, mis tahavad, ma käin oma lemmikuid endiselt lugemas ka neist piltidest hoolimata.