Kauaoodatud lahkuminek

Minu Elisa kirumise teemad saavad nüüd lõpu, sest ükspäev helistas mulle EMT, kellelt sain tunduvalt parema pakkumise, kui praegune ja lisaks ei küsi nemad e-mailide saatmise eest raha. Ja ausalt, isegi kui pakkumine oleks olnud samaväärne, oleksin ka vastu võtnud justnimelt selle tasuliste arvete teema tõttu. Ma juba tükk aega lootsin, et mõni teine operaator mulle helistab, mainisin ka helistajale, et nii tore, et nad helistasid, et ma juba tükk aega ootan, et saaks Elisast minema. Selles osas läks ikka väga hästi, et justnimelt EMT mulle pakkumise tegi, sest Tele2-e ma eriti poleks tahtnud minna – ka nendega on minevikus probleeme olnud ja kui sinna isegi oleks läinud, siis kindlasti ilma siduva tähtajalise lepinguta.

Muidugi ma oleksin ju ka ise võinud minna kuskile esindusse liituma, aga teada on, et need telefoni teel tehtud personaalsed pakkumised on üldiselt paremad, kui need, mida veebi hinnakirjades näidatakse.

Elisa pole mulle veel jõudnud helistada, et tagasi meelitada – neil on ju kombeks hakata siis kliendi vastu huvi tundma, kui klient reaalselt ära läheb. Ma saan siis küsida, et kas nad plaanivad lõpetada tasuliste e-mailide saatmise ja kui mitte, pole meil enam millestki rääkida.
Muidu nad ju üritasid väita, et inimesed pole nende juurest selle tasulise arve tõttu lahkunud, aga ma usun, et on ikka küll ja mõned minusugused ka lihtsalt ootavad, et keegi telefoni teel mingi hea pakkumise teeks. Osadel on ka tähtajalised lepingud, mis neid takistavad, aga isegi nende vastu saab. Lugesin just ühte artiklit sel teemal: http://tarbija24.postimees.ee/2761650/elisa-alistanud-klient-ahnusel-pole-piire

Mulle pakuti EMT’st ka tasuta uut telefoni, telefoniarvele midagi ei lisandu selle eest. Lihtsalt paar aastat vaja nende klient olla. Samas ei tehta varem lahkumisel trahvi vaid nõutakse vaid telefoni jääkväärtust. Ja ma ei usu tegelikult, et ma enam kolida kuskile mujale tahan, sest meil ju pole neid operaatoreid nii palju, et väga valida oleks.

See uus telefon on muidugi selline odav mänguasi, mida ma ise ei ostaks kindlasti, aga no arvestades, et mu enda telefon on juba üsna vana ja ilgelt aeglane ning korra juba remondis käinud, siis kes teab, kaua ta veel vastu peab. Ja töötuna pole eriti võimalust uusi asju osta endale. Et kuigi paljud näitajad on mu vanal telefonil paremad, kui uuel, siis meeldiv vaheldus on küll, et telefon reageerib kiirelt.

Kuna mu vana SIM kaart sinna uude ei sobi, siis hetkel kasutan veel vana kuniks teenus aktiveeritakse, aga kuna tegu on siiski nutika telefoniga, siis tegelikult saab juba ühtteist sellega teha. Näiteks ma tegin täna hulga kassi pilte:) Kassi pilte saab ka palju paremini teha kiirema vidinaga, sest mu vana telefoniga jõudsid kassid enne ära minna, kui pilt tehtud sai 😀

20140418_103540 20140418_154046 20140418_154127 20140418_154209