hea aasta skorpionitele

Ekspressi horoskoop oli nüüd lõpuks ka internetti jõudnud ja et mul see ikka meeles püsiks, lisan selle skorpionite oma siia. Kui tuleb Mangi oma, siis selle vbl ka, kuigi meil on selle tarbeks eraldi blogi olemas. Aga kuna seal aktiivset tegevust ei toimu, siis pole vist mõtet torkida.


Niisiis, skorpinitele:

Skorpionitel tuleb igati loov aasta. Võite olla kindel, et ei pea muretsema oma töö pärast. Kui kaotategi olemasoleva koha, siis ei hakka te paaniliselt muretsema, vaid õige pea leiate uue ja ehk parema ja tasuvamagi. Võite ka ise töökohta vahetada mõne huvitavama vastu, eriti kui olete loominguline töötaja.

Eriti aktiivne ja ideederikas olete aasta algusest kuni augustini. Teis on ausust, riski­julgust, organiseerimisvõimet, uudset lähenemist mis tahes probleemidele.

Eriti hea aeg on see poliiti­kutele. Võite olla küll vahel veidi enesekeskne, kuid see ei too suuremaid pahandusi. Oskate en­da eest seista ning igasugustel läbirääkimistel jätta hea mulje. Suhted töökaaslastega on head, konstruktiivsed, välja arvatud juunist 14. augustini. Siis olete mässumeelne, kui tunnete, et keegi käitub ebaausalt teie või teie töökaaslaste suhtes. Võite plahvatada liiga äkki ja läbimõtlematult. Liigne impulsiivsus võib sel ajal mõne tähtsa sideme purustada.

Tervis on hea. Kui ongi mõni probleem, siis paranete kiiresti. Eriti hea on end ravida 6. juunist kuni septembrini. Seda aega peaksid kasutama need, kes põevad mingit kroonilist haigust. Sel ajal võib juhtuda mõni väike trauma, mis on tingitud teie enda hooletusest.

Autoga sõites olge rahulikum, eriti juunist poole augustini.

Teie rahaline seis on stabiilne, kuid väljaminekud võtke suure kontrolli alla. Kui teil ei olegi palju raha, siis te ei muretse eriti ja õige varsti märkate, et teie rahaseis on siiski paranenud. Võite leida ka mõne hea teenimisvõimaluse.

Lastega tegelete rohkem kui tavaliselt. Kui töötate lasteastutuses, olete väga edukas ning oma tööga rahul.

Aasta jooksul liigute palju ringi, võtate osa kultuuriüritustest, teatrietendustest, kontsertidest. Võtate ette mõne lõbureisi. Võimalik, et hakkate tegelema spordiga. Olete seltskondlik, kutsute külalisi, võõrustate neid ning ka ise liigute palju huvitavates seltskondades.

Võite ka armuda.

Ehk võidate ka õnnemängus, eriti 18. jaanuarist kuni 6. juunini (vaadake sobivaid päevi AA 2010). Sõpradega on suhted suurepärased. Paljud Skorpionid hakkavad tegelema mõne projektiga, mis on suunatud vähemkindlustatute toetamiseks.

Veidi ettevaatlik võiks olla kuni 7. aprillini ja 21. juulist aasta lõpuni, sest mõni teie vaenlane või kadestaja soovib teile kive teele veeretada. Ka teie enda ettevõtmised peavad neil aegadel olema seadusega rangelt kooskõlas.