Ja nii see algab..

Veetsime õega pool päeva rakveres osteldes. Eesmärk sai täidetud – ehk siis lapsele saime saapad – ja ühtteist sai lisakski.
Täna polnud mina autojuht, seega üritasin oma telefoni fotoaparaadina kasutada, sest jälle päike paistis ja kõik oli nii ilus. Pilte tuli palju ja osa panin üles: http://picasaweb.google.com/turbotigu/RakvereRoadtrip

Isegi värisva käega õnnestus telefoniga mõni ilus hetk jäädvustada. Valgus oli muidugi hea, hämaras poleks see enam õnnestunud. Suusareisile plaanin kaasa võtta juba vingema fotoka, väljalaenaja tingimuseks oli, et toon tervelt tagasi. Noh, ega ma ei plaani koos lumelauaga kaamerat vedada, nii osav lauataja ma pole, pigem üritaks ilma lauata ka natuke ringi jalutada.


Linnasõit oli täna jälle selline pingeline, üsna libe tundus tee olevat. Aga vähemalt keegi ei pidurdanud liigselt ja ma üritasin ka ise mitte teistele jalgu jääda. Linnas olid vist suured koristustööd käinud, sest tänavad olid täiesti sõidetavad. Ja hoovi oli meil hoolega puhastatud ja polnud mingit probleemi parkimisega. Aga selle eest on kohe koju sattudes ebameeldivad üllatused ees ootamas. Tundub, et jobunaabril on siin tekkinud mingid püsikülalised, keda viimasel ajal väga tihti siin kohtab ja kes ka öömajalised on. Lisaks teeb üks neist praegu köögis süüa, minu panniga – ma keelasin naabril selle kasutamise. Ma plaanin ka oma nõude kasutamise keelamist, kui ta jätkuvalt neid oma toas plaanib hoida. Hetkel olen parajalt närvi aetud juba sellest olukorrast siin.

Teiselt naabrilt kuulsin lisaks, et aasta viimasel päeval olla see jobu leidnud meile uue üürilise – oma venna (tema see söögiteja vist ongi) – täielik idikas, ise istub oma suletud uste taga koguaeg ja siis imestab, miks tema ei teadnud, et ma ei koligi välja. Ja lisaks oleks teine naaber juba plaaninud välja kolimist, kui kedagi poleks tulnud/jäänud siia. Enne polnud sõnagi sellest, et see jobu ka otsiks siia asendust. Aga kui ta nüüd plaanib siin majutama hakata rohkem rahvast, siis ma palun tal ilmselt endal välja kolida, võibolla mõni neist külalistest on parem naaber. Nüüd hakkas disko kõrvaltoas, palju õnne..

Et nüüd ma mäletan küll, miks ma nii väga kolida tahtsin.