Z

Laupäevast saadik olen ma nüüd ametlikult kah autoomanik. Õnneks on tähistamisega juba ühel pool ja selle pärast enam muretsema ei pea:)
Nädalavahetusel sain ka ühte paremat autot proovida. Lausa lennates läks edasi ja automaatkäigukas on ikka päris lihtne, siiani olin sellesse väikse eelarvamusega suhtunud. Nüüd tahaks endalegi. Kuigi esimesel hetkel ehmatas ära, kuna mind ei hoiatatud, et auto hakkab kohe ise liikuma, ilma gaasi vajutamata. Õnneks oli piduripedaal kergesti leitav ja aed ja auto jäid terveks.

Eelmisel nädalal oli meile ära eksinud jälle üks kassipoeg, nägi välja nagu siiamlane, aga heledates toonides. Kole palju kasse ikka eksib meile ära. Kui me nad kõik endale oleksime jätnud, võiks meil hetkel kokku olla oma 8 kassi. Seekord meil vedas, ei pidanud hakkama kassile omanikku otsima, omanik ilmus ise meie ukse taha. Aga ullult nunnu kass oli, kahju, et ei jõudnud veel pilti teha:)

Jõudsin veel käia kahel sünnipäeval. Millega seoeses: leia pildilt zorro. Või mitu:)

Comments

“Z” on saanud ühe vastuse

  1. Sabake Avatar

    Noored siiamid ongi üsna heledakarvalised.. ja ju teil maal miskit neid kashe ligi meelitab siis.. Leia üles ja jaga teistelegi kassipidajatele 😛