Ega see tähistamine vist ikka nii hea mõte polnud. Või siis, et tähistamise mõte oli hea, aga kes kurat selle tekiila peale tuli! No juba koju jalutades hakkas pea veidi ringi käima ja mille pagana pärast ma sinna diskole veel ronisin. Ahjaa, sellepärast, et see diskosaali reklaam oli tekkinud üleöö minu majaga peaaegu samasse majja. Aga selgus, et see koht ise juba mitu aastat eksisteerinud. Diskol oli peale meie veel 2 paarikest, dj ja baaridaamid. Dj oleks võinud end sama hästi ka põlema panna. Täitsa saime aru, miks seal inimesi rohkem polnud. Ja põrand oli ka libe. Ja joogid olid vastikud. Põgenesime sealt üsna ruttu ära.
Mul pole õrna aimugi, mis kell ma koju jõudsin. Tegin ühe supi, et päästa veel mis päästa annab. Ja siis tuli jube väss peale. Pool kolm öösel avastasin, et olin diivanile riiete ja loomulikult kontaktläätsedaga magama jäänud. Õnneks need uued läätsed võivad kauem silmas olla.
Hommikul oli mul hea meel, et ma just täna optometristi juurde aja kinni panin. Sest see tähendas minu jaoks tund aega kauem magamist ja see aeg kulus täna väga marjaks ära. Selle ajaga hakkas isegi tablett mõjuma. Veeprotseduurid äratasid lõpuks täitsa ellu.
Õhtul saab uus auto ka maanteel ära proovitud. Ilmselt saab siis ka plaadimasina võimsust testida:)