You are always welcome…

See on tegelikult ka hea taktika, et kui piisavalt kaua ukse peal seista, siis midagi ikka antakse. Mul ema muidugi on selline, kes jookseb õue ka järele, et oma kompotte ja moose kaasa anda. Ukse pealt tavaliselt inimesed põgenevad, sest teavad, mis tulemas:P

Eile aga.. kõigepealt ulatasin prl. Sisalikule raamatu, mille pärast ta üldse tuli, siis ta arvas, et seisaks veel natuke ukse peal, et äkki saab veel midagi. Lisaks pidi ukse peal kõõlumisega veel mingi värk olema, et sa pole nagu päris maha istunud ja end sisse seadnud, aga ära ka ei lähe. Ei aeta kah ära, sest teine niigi mantliga ja ukse peal. Mitte küll välisukse peal, seal seismine vähendaks veel rohkem äraajamise võimalusi vist:)
No igatahes hetkel, kui ta lahkuma valmistus, õnnestuski tal veel asju saada. Oma saapad näiteks tagasi. Need läksid ka kohe kasutusse. Piitsa kohese kasutuse kohta mul andmed puuduvad.
Eriti kasulik on muidugi tema käest asju laenata. Laenad neli asja ja tagasi tahetakse ainult kahte:P

Ahjaa, tegelikult tahtsin ma kirjutada hoopis sellest:

Oliüks: Today’s fortune: Happy events will take place shortly in your home
Turbotigu: hehe
Turbotigu: minu oma vist sobib sinu omaga:P Today’s fortune: You are always welcome in any gathering
Oliüks 😀
Oliüks: et siis ma pean sind külla kutsuma ilmselgelt 😀
Turbotigu: mhmh
Turbotigu: karta on
Oliüks: kõlab jubedalt, kas pole 😛

Paraku, täna ma olen ilmselt oodatud kogunemisele sugulaste ja kasside seltsi. Aga vähemalt teadmiseks kõigile, et tegelikult olen ma ALATI teretulnud. Orkutit peab ju uskuma.

Comments

“You are always welcome…” on saanud 4 vastust

 1. sisalik Avatar

  ja lolli järjekindlusega nagu terminaator.. täna tuli jälle lund:)

 2. Mäux Avatar

  selle uksel kõõlumise jutuga meenus kellegi ütlus (käesoleva) talve kohta… et see talv on nagu purjus külaline, midagi asjalikku ei räägi aga ära ka ei lähe…

 3. Molekul Avatar

  ma olin oma pisikese radika täitsa unustanud. ega ei tunne ka puudust. eriti vastu kevadet. mul on toasooja rohkem, kui ma taluda suudan.

 4. sisalik Avatar

  Tibu-tibu ära näita:) Ma ei tahaks Sinu rõõmu küll alla kiskuda, sest see on nii armsalt siiras. Aga ma sain ju kauaihaldatud raamatu. Ning lisaks on minu juures endiselt Sinu radikas. Pean leidma mõne mehe, kes laseb end lahkelt ära kasutada, et see Sulle tagasi tuua:)