When You Say You Love Me

Öelge nüüd ausalt, kes teist pole kellessegi praegu sügavalt armunud ja nii ülepeakaela, et ei oska selle asjaga miskit peale hakata (kindlasti kõik ei olegi, aga ma tean paljusid, kes on). Ideid võib tegelikult ju lõpmatuseni olla, aga teostamisest jääb siiski nii mõnigi julge samm puudu.
Minu andmetel jagunevad need armunud ka veel gruppidesse. Osad siis on suutnud ka oma armumisobjektile juba piisavalt läheneda, et asja võiks nimetada juba kahepoolseks. Ja teised on siis need, kes vaevlevad üksinda (oletatavasti) selle tunde käes ja ei leia moodust, kuidas see teisele poolele teatavaks teha. Alati on ju võimalus, et sulle öeldakse viisakalt kuid siiski lõplikult ära. Ja äraütlemine on piisavalt vastik kogemus, et kui korra oled miskit ebaõnnestunult katsetanud, siis eriti julgelt enam sellele libedale teele ei lähe. Ja üldse, ei saa ka mingeid süütuid ettepanekuid teha, et n.ö. maad kuulata, sest siis kardad, et sind kohe mõistetakse valesti. Tegelikult vist mõistetakse just õigesti.
Ja siis see esimene grupp, kes on juba koerast üle saanud, ei suuda seda saba enam ületada vaid on vaja tekitada mingisuguseid pseudoprobleeme, et elu oleks “huvitavam”. Vaadake või Bridget Jones’i teist osa. Või esimest:)
Eile sattusin just vaatama ühte dokumentaali teemal, kuivõrd erinevalt ikka mehed ja naised asju näevad ja kui erinevalt käituvad. Ja kogu asi seotud keha keemiaga. Isegi oma ideaalpartneri tunned sa tegelikult lõhna järgi ära. Nii, et ükspuha, palju sa ka ei pinguta, kui pole ette nähtud, siis sind ära ei tunta, kui seda Õiget.

keemia*
Nii, ma olen kahtlemata eilse dokumentaali, Josh Grobani plaadi (mõlema, aga eriti Oceano nimelise loo), Bridget Jones’i filmi ja armumise_all_kanntavate_sõbrannade mõju all.. (enda seisundist ma targu vaikin, see on juba äraleierdatud teema;)). Paras kokteil.. ja kõlab ja mõjub üsna narkootiliselt. Ja ma võiks lõpmatuseni jätkata, aga mul on endiselt mõned tööd lõpetamata ja kes seda jama ikka pärast lugeda viitsib..
___________________________________________
*Pildi autor pole seekord mina, see oli hoopis mu väike vend, kes käis lepatriinude magamistuppa piilumas;)


Posted

in

by

Tags:

Comments

“When You Say You Love Me” on saanud 3 vastust

 1. sisalik Avatar

  Seda äratundmist pr Weatherwaxiga oli mul endalgi meeletult. Müstika:)

 2. Molekul Avatar

  ma pakun, et skorpioni “sabaga” võib juba probleeme tekkida:P
  Loen parajasti “nõiad võõrsil” ja see sinu nimekaimust vanaema on üsna sinusse, ainult vanem:P

 3. sisalik Avatar

  Oh, mis romaan nüüd kokku kirjutatud. Bridget Jonesiga on mul üldse erisuhe – esiteks ei lubatud, teiseks ei tahtnud kirjutada ja kolmandaks oli tegelikult vigane fail. Nii et lubaja/keelaja lubas ise mulle plaadi kirjutada:D Muide koerasaba on täitsa ok (esimene grupp, kes on juba koerast üle saanud) mõnda aega. Ma muidugi ei kujuta ette, mis ootab peale koerasaba;)