Väike reede

Sellist Kolmapäeva pole ammu olnud. Reede saabus ka peale seda kuidagi ootamatult ruttu, sest kolmapäev meenutas rohkem reedet, selle vahega, et ma korduvalt õhtu jooksul üritasin endale selgeks teha, et järgmisel päeval on tööpäev ja et peaks ikka koju minema. Juba kell 10 hakkasin rääkima, et ma tunni pärast lähen koju. Kell 2 siis jõudsin koju.

Nii võib juhtuda, kui minna peale tööd sushit sööma. Et kui oled juba välja läinud ja ilm on ilus, siis on edasised plaanid kerged tekkima.
Igatahes jõudsin ma kolmapäeval terve hulga vanalinna pubisid läbi käia. Kontrollisin Foursquerist järele, ega muidu ju ei mäletakski kõiki kohti, kuhu ma jõudsin. Sain oversheerimise eest uue badge’i ka.

Ma pean vist omale jälle mingi meeldetuletuse kuskile jätma, et õllede peale ei ole soovitav juua shotte. Või vähemalt mitte sellises koguses nagu üleeile juhtus. Ja veel vähem tasub võtta kõige selle peale üks mojito.

Aga muidu väljas oli väga lõbus. Ilm oli soe, vanalinn rahvast täis, tuju hea, seltskond hea.. et kui paar tundi hommikust kassi välja arvata, siis võib öelda, et kordaläinud üritus. Õhtuks oli tervis juba nii hea, et läksin trenni nagu mu esialgne plaan ette nägi.

Ja üle pika aja olen taas nädalavahetusel linnas. Kaua magada vist ei lasta, sest endiselt käivad ehitustööd. Seekord vähemalt hoiatati ette, et ehitusmehed on tulemas. Saatsin igaks juhuks listi kirja, et paluks neid siiski normaalsel kellaajal alustada, mitte 7.30.

Muus osas tavapärased plaanid – trenn, koristamine, pesu pesemine ja võimalikult palju niisama logelemist:)