Töövingu jälle

No täna ma ei pidanud enam vastu ja pidin tulema ennast välja elama – teemaks ikka töö – muud asjad mind nii kohutavalt närvi ei aja.

Ma vist mõned korrad olen maininud, et meil turunduse osakonnas on mõned inimesed, kellega on väga raske koos töötada. Mõni aeg tagasi oli turunduse toas vaid üks inimene, aga kui tema läks pikale puhkusele, tuli uus inimene ja nüüd on veel 2 tükki lisaks tulnud. Ja mul on tunne, et iga uus tulija on aina hullem. Ütleme nii, et peale kolmanda saabumist, tundub see esimene uus tulija juba täitsa normaalne 😀

Igatahes see kõige uuem tsikk on selline, kes tahab vist tegelikult hoopis disainer olla, sest ta teeb ise koguaeg mingeid kujundusalaseid ettepanekuid ja kiidab ilusaks asju, mis minu silmis on täiesti ilged. Maitse asi küll, aga veider on see, et varem ei olnud siin sellist asja, et kõik mu tööd ümber oleks lastud teha, nüüd aga mul pole isegi mõtet enam oma ideid välja käia, sest turundustibi tuleb nagunii mingi oma versiooniga välja, mis tema meelest on ilusam. TEMA MEELEST. Ja mina enam ei viitsi ka vaielda – täidan lihtsalt tuimalt käsku ja oma pead enam ideede väljapakkumisega ei vaeva, sest kõigile mõtetele tõmmatakse nagunii vesi peale.

Detailidega on ka see uus tibi kitsi – minimaalselt annab infot. Täna oli juhus, kus kasutasin vale pilti ühel kavandil, ja ta kirjutas mulle lihtsalt “See ei ole õige pilt!” ja jättis loomulikult mainimata, milline see õige siis on. Nagu ma peaks mingi krdi selgeltnägija olema. Siis ma juba kirjutasin vastu ka, et ehk avaldaks siis saladuse, mis see õige on (küll natuke teise sõnastusega), aga peale seda on sealt ainult ülbitsemist ja paika panemist tulnud – a’la, mingu ma ülemuste jutule, kui mul mure on ja paluks rohkem koostöövõimet! Selle koostöövõime osas soovitaksin tal küll peeglisse vaadata.
Pildi osas tuli ka hiljem ironiseeriv vastus, selle asemel, et viisakalt/neutraalselt pildile viidata.

Ma otsustasin, et ma enam ei raiska oma aega ja energiat temaga suhtlemiseks, saadan vaid tema ideede põhjal tehtud kavandid ära ja jätan oma kurjad mõtted endale ja oma blogile. Õnneks pääsen ma varsti sellest seltskonnast pikemaks ajaks. Ja võimalik, et hakkan ka uut kohta tulevikus otsima, praegune olukord on väga vastumeelseks ja väsitavaks muutunud. Kus kõik normaalsed turundusinimesed töötavad? 🙂