The Show Must Go On

Minu klaver armastab süüa. Seni olen talle pakkunud kohvi, teed ja torti. Täna pakkusin karamellkreemiga jäätist. Vot see meeldis talle ka väga. Talle meeldivadki just magusad ja vedelad asjad.
Kogu selle klaverisöötmise-puhastamise tagajärjel on kaduma läinud A täht ja kohe-kohe on kustumas ka S ja L. Õnneks tean ma ka vaatamata, kus nad asuvad.
****
Remondiinimesed, kes koridori seinu lihvivad, vaatavad meid kurja pilguga ja pobisevad omaette, kui sealt mööda jalutame. Ja tööd ei saa nad ka korraks selleks hetkeks lõpetada. Peale sealt möödumist on riided kaetud valge puruga ja hingamine on tunduvalt raskem, kui enne. Jääb mulje, et me meelega käime aegajalt väljas, ega meil tegelikult ju vaja ei ole. Ega tegelikult pole ju tööl ka vaja käia.
Aga hingata tahaks ikka..
Tundub, et isegi puudrit pole enam vaja kasutada. Siin olles saab nägu ühtlaselt valgeks.
****
Homme saab ehk uisud alla. Türil on vähemalt üks tänuväärne uisutaja, kes on sodise tee korral esimesed tiirud teinud harja enda ees lükates. Loodetavasti on ta sel aastal juba uisutamas käinud:) Ja vihmal paluks siis ka mitte alla sadada. Kasvõi sellepärast, et mulle ei meeldi tigude praksumine rataste all. Ja seal jõeäärse tee peal on neid peale vihma massiliselt.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“The Show Must Go On” on saanud ühe vastuse

  1. Autori sisalik avatar

    Ma nägin kolmapäeva õhtul 1 uisutajat pärnu mnt. Ja mitte et ma blogida ei tahaks, aga ma ei saa ligi:)