Raamaturiiulisse

Tänasesse päeva mahtus üks ütlemata mõnus tegevus – raamatupoes shoppamine. Ja saak on selline:

Kui keegi peaks nüüd arvama, et ma kavatsen kitarrimängu õppida, siis see periood minu elus oli juba mitu aastat tagasi ära ja kestis vist paar päeva või äärmisel juhul paar nädalat. Seekord on plaan kinkida raamat õe lapsele, kes juba kitarritrennis käib. See raamat tundus sisse vaadates kohe selline äge ja täitsa sobilik ka 12 aastastele, ja kuigi ma olin alguses veidi kahtleval seisukohal ostu osas, siis kahtlus kadus hetkega, kui sattusin lehele, kus pealkiri sisaldas selle raamatu tulevase omaniku nime. Ilmselge vihje ju väikestelt jumalatelt:)
Pratchetti uue raamatu olemasolu oli täielik üllatus, sest ma ikka aegajalt kontrollin raamatupoe veebist, kas mõni uus kettamaailma osa on ilmunud. Nüüd ei olnud mõnda aega kontrollinud ja voilà.
Kolmanda raamatu kirjeldus ja mõningane sirvimine aitas ka selle suhtes väga kiirelt otsusele jõuda.

Jõudsin sirvida veel mitmeid raamatuid ja mõnegi puhul tekkis soov lähemalt sisuga tutvuda, aga esialgne sirvimine päris nii suurt muljet ei avaldanud, et pikemalt mõtlemata ostma tormanud oleksin. Lisaks andis köha endast poes märku ja ma ei tahtnud sinna kauaks jääda. Muidu nagu justkui hakkaks tervis vaikselt tagasi tulema, aga vot selle raamatupoega on küll selline teema, et mul on võib-olla mingi tolmuallergia, mis mind ka ilma külmetuseta köhima ajab. Sest sellist asja on ka varem juhtunud selles samas poes. Seda ma keeldun uskumast, et mul raamatute vastu allergia on:)

Kuna tõbine olek endiselt trenni minekut ei soosi, siis vähemalt tulin linnast jala koju. Järgmisel nädalal üritan uue hooga trenniplaani täita.