735 MFR

Eelmise nädala jobu tiitli saab endale see autojuht, kes eile sooritas sellise vasakpöörde, et nii mina, kui minu sabas olevad ca 10 autot, pidime suhteliselt äkiliselt pidurdama. Ja meie olime peateel, 90 alas. Ja siis see mölakas sõitis terve tee 80 km/h. Jeerum, kuidas ma selliseid ei salli. Esiteks nad rikuvad rämedalt eeskirju niiviisi ette keerates ja tekitavad ka ohtliku olukorra, teiseks, peaaegu reegel on see, et sellised ettekeerajad jäävad alati su ette sõitma väiksema kiirusega, kui lubatud. Arusaamatu, kuidas nad julgevad selliseid manöövreid teha, kui nad ei julge isegi lubatud kiirusega sõita.

Õnneks on mul ikka fotokas kotis. Kui keegi ära tunneb, võib sõnumi edastada, et järgmine kord helistan juba politseisse kuna kahtlustan joobes juhtimist.

Tegelikult on neid kordi, kus mõned vastutulijad või möödasõitjad teevad ohtlikke ja napikaid manöövreid, ikka väga palju. Kahjuks ei jõua selliste puhul pilte teha kunagi, sest sel hetkel on kõige olulisem sellistest idikatest võimalikult kaugele hoida. Ei jõua ka numbreid näha selliste lennukite puhul, ikka päris tihti on olnud põhjust politseisse teatada, aga no mida ma teatan, kui ma suudan öelda vaid auto värvi.