Päris suvi

Jaanipäevaks tegime üsna viimasehetke plaanid ja mu meelest kukkus täitsa hästi välja nagu nende viimasehetke plaanidega ikka kipub olema.
Muidugi minu jaoks oli vist esmakordne veeta jaanipäev kainena (no kui lapsepõlv välja arvata:)) – olin kaine autojuht nimelt. Asusime Rakvere kandis ja meie plaan nägi ette öösel Tallinnasse tagasi sõitmist. Järgmise päeva ummikutest lugedes oli mul täitsa hea meel, et me öösel koju tulime, kuigi ma oleksin heameelega natuke kauemaks pidutsema jäänud, sest seltskond oli tore. Kainuse talumiseks jõin ma vaheldumisi ingverijooki, mis maitseomaduste poolest alkoholile alla ei jäänud ja une peletamiseks jõin veel matet kah.

Ajaarvamine läks selle pika nädalavahetusega veidi sassi – kuigi mul ju tegelikult on koguaeg nädalavahetus – nimelt oli mul täna ühe proovitöö tähtaeg ja eile arvasin ma, et mul on tegemiseks veel aega küll. Kui ma siis eile õhtul teada sain, et järgmisel päeval on tähtaeg, siis hakkas kiire muidugi. Aga ära tegin, tunnike tagasi panin teele. Nüüd võib jälle logelemisega edasi tegeleda:)

Ja nii mõnus, et lõpuks on jälle päris suvi. Muidugi on see palavus väsitav, aga ikkagi eelistan ma suvel siiski pigem kuumust, kui jahedust. Jahedat ilma on meil niigi aastaringselt saada, paar kuud kuumust on väga teretulnud. Isegi, kui pidevalt ajab kaeblema, et niiiiiii palav on…

Comments

“Päris suvi” on saanud ühe vastuse

  1. […] Olin Jaanipäeval kaine autojuht. […]