Eluteater

Kolmapäeval sai tehtud üks pubitiir, kus muuhulgas sai ka Valli baarist läbi astutud. Seekord oli seal kohe eriti lõbus. S.t. lõbus oli suhteliselt kainena jälgida seda, mis ümberringi toimus.
Näiteks üks meesterahvas näris hoolega oma sõrmi. Kohe järas neid jõuliselt ja ise muutus näost aina punasemaks.
Siis sattusid sinna vist mingid esmakülastajad, kellel tekkis probleem viski (või oli see konjak, ei mäleta) maitsega. Baarman muutus selle peale väga kurjaks ja näitas neile pudelit ja hinda ja ütles, et selle raha eest just sellise maitsega viskit saabki. Ja siis pobises veel omaette igasuguseid vanakooli sõimusõnu nende kohta. Need kliendid lahkusid sealt pärast mõningat vaidlust.
Veel jäi vaate- ja kuuldevälja see, kuidas pillimees läks baarmanile kaebama, kuidas üks tüüp joob kellegi teise õlut. Hiljem panin tähele, et see õllenäppaja istus kohas, kust just olid kliendid lahkunud ja jälle oli tal klaas ees, kuigi seda ma ei näinud, et ta midagi ostnud oleks. Ju ta selline klaasipõhjade tühjendaja oli. Aga veider selle juures oli just see pealekaebamise osa, nagu lasteaias oleks:)
Lisaks aeti baariletil üks õlu ümber kohe peale ostu sooritamist ja selle peale ütles baarman, et uut enne poolt tundi ei saa. Ta vist plaanis pool tundi seda õlut koristada, aga vist ikka halastas neile ja müüs ikka varsti uued joogid.
Viimaseks naljanumbriks oli see, kuidas kaks (eeldatavalt võõrast) tüüpi omavahel suhtlesid ja arutasid töö ja palga teemat ja siis üks hakkas teiselt, välismaal töötavalt tüübilt, uurima, et kas too üldse inglise keelt oskab ja hakkas temaga edasi inglise keeles rääkima. Ütleme, et vist üritas ennast jube targana näidata, aga teine ei võtnud väga vedu sellest provokatsioonist.
Ja siis oli kell juba palju ja kuna mõnel meist oli järgmisel päeval tööpäev, siis otsustasime koju liikuda. Meelelahustust oli olnud ka juba piisavalt.

Kui üritustest rääkida veel, siis jaanipäeva plaane hetkel ei ole. Väga muidugi ei põe kah sellepärast, aga no natuke ikka tahaks mingis heas seltskonnas hängida. Aga vähemalt on plaanis täna ühes heas seltskonnas aega viita.