Poolfinaal

Tööotsingud on põnevaks läinud. Uusi huvitavaid kuulutusi küll pole vahepeal silma hakanud, aga olen nüüd kahes kohas vestlusel käinud. Ühte olen teinud mitmed kodutööd ja kaks korda kohal käinud ja sealtpoolt on nüüd vaid otsus ära oodata vaja. Aga tundub, et see teine kodutöö neil otsustamist kergemaks ei teinud, sest muidu oleks see vastus võinud juba eile käes olla.
Teises kohas käisin eile vestlemas ja ka nemad ootavad nüüd proovitööd mult. Ja kuigi ma ka sinna alguses üsna skeptiliselt läksin, siis praegusel hetkel ma küll ei välistaks sinna minekut, kui valituks peaksin osutuma. Selle tõenäosus on ka üsna suur – vaatasin, et neile oli saadetud 30 CV-d, aga vestlusel öeldi mulle, et nad kutsuvad kokku 4 inimest vestlema. Eks see kodutöö teeb veel omad korrektuurid. Nii, et asi läheb huvitavaks:)

Muidugi, kui nüüd peaks juhtuma nii nagu 5 aastat tagasi, et mõlemad firmad mind parimaks kandidaadiks peavad, siis seekord vist on otsustamine veidi lihtsam, sest ühes firmas on tööülesanded veidi sümpaatsemad ja lisaks on see ka samm edasi võrreldes varasema tööga. Teises on rohkem erinevaid ülesandeid, aga samas lubati seal palju rutiini ja stressi ja kuigi mõlemas firmas tundusid vestlusel osalenud inimesed ka toredad, siis esimeses firmas jäi tsipa parem mulje, kuidagi kohe oli selline tunne, et sobiksin sinna seltskonda.

Igaks juhuks teeks muidugi plusside-miinuste nimekirja ka, avastasin just hiljuti sellise veebilehe, kus seda teha saab: http://www.proconlists.com/. Polegi siiani rakendust leidnud sellele.
Aga noh, vara veel muretseda selle pärast, keegi pole mulle veel jaatavalt vastanud. Positiivne on see, et see minu esimene eelistus peaks otsuse varem tegema. Mul juba niigi on kohati tunne, et ajalugu kordub, kui peaks jälle nii minema, et ütlen ühte kohta jah ja siis lähen hoopis teise, siis ma võiksin oma mineviku järgi endale vist tulevikku ennustama hakata:)