Nädala kokkuvõte

Käisingi pooltõbisena järgmisel vestlusel ära. Hoiatasin siiski inimesi ette ja pakkusin ka välja, et võime hiljem kohtuda, aga nad ise eelistasid kohe selle ära teha. Aga päev peale vestlust saatsid nad juba kirja, et otsustamine on ikka nii raske, et teeme ühe proovitöö veel. Tore teada vähemalt, et ma nende tugevate kandidaatide hulgas olen. Ja tegelikult mulle isegi sobib see, kui see otsustamine neil edasi lükkub, sest mind kutsuti veel ühte kohta vestlema ja ma läheks käiks igaks juhuks seal ka ära.
Veider, kuidas vahepeal üldse ei tuntud huvi mu vastu ja nüüd mitmest kohast korraga.

Tervis pole muidugi veel tagasi tulnud. Sel päeval, kui vestlemas käisin, suutsin vist tänu küüslaugule end korraks terveks mõelda, aga praegu on nohu endiselt alles.

Ja hetkel ei viitsi uut teemat teha, mainimaks et tulin maale mõneks päevaks. Kass nüüd kasutab aina juhust ja laseb end muudkui kammida. Isegi lastega on vist ära harjunud või siis on see kammimine talle niivõrd meeldiv, et ta ignoreerib oma lastehirmu.

Autol sai ülevaatus suuremate sekeldusteta tehtud ja raha läks ka vähem, kui kartsin. Eks vist sellest oli abi, et talvel ma mingeid jubinaid juba remontimas käisin. Muidu oleksid need kindlasti ülevaatusel teemaks olnud.

Maal vahetasime me hiljuti oma internetiteenuse pakkuja välja. Mitte, et teenusega rahul poleks varem olnud, aga uue pakkujaga saime mõned telekanalid juurde, mida eelmine firma ei võimaldanud. Aga nüüd on selgunud, et esiteks see uus teenusepakkuja vahetab järgmisel kuul paar normaalset kanalit mingite saastakanalite vastu välja ja lisaks on nende interneti kvaliteet ka täiesti olematu. Õigemini lauaarvutis netiga probleeme vist pole, aga wifi ruuter, mis sai lisaraha eest tellitud, ei tööta üldse. Ma läksin täna oma mobiilsele internetile üle, sest ma ei kannatanud enam seda interneti katkemist ja aeglust välja. Sellise teenuse eest ma küll maksma pole nõus. Saatsin sinna firmasse ka kirja arupärimistega. Nad ju ähvardavad igasuguste trahvidega, kui loobud enne teatud aega teenusest, aga samas ei tohiks neil mingit õigust neid trahve nõuda olla, kui nad ise muudavad teenuseid ja lisaks ei taga ka lubatud kvaliteeti.
Aga see ruuter tuleb igatahes tagasi saata. Pealegi ei saaks ma selle wifi ruuteriga praegu õues blogida, sest õue see ei ulataks, telefoniga aga küll. Ainuke probleem on selles, et telefoni aku saab nii veel kiiremini tühjaks ja see mul niigi eriti kaua vastu ei pea. Aga arvestades, kui harva ma viimasel ajal üldse maale satun, siis elan selle väikse akukulutamise üle.