otseülekanne vh1-st

Sattusin koleda saate peale. VH1 näitab Top 2o halvimatest videotest. Tegelikult ajab täitsa naerma.
Ottawan oma d.i.s.c.o -ga 6-s. Seda jäingi alguses vaatama, et mis pagana toppi see laul küll kuulub. Et no nii kole asi midagi head küll tähendada ei saa. Sinised ja rohelised tunked seljas, üritasid tüübid end vist oma agara-ogara liikumisega kehast välja raputada. Ehk olid nende kehad vallutatud eilieni poolt? Edasi tuli Take That – väiksed pedepoisid kambas tantsimas, nägusid tegemas ja miski kallerdise sees möllamas. Siis keegi laulis veel sellest, kuidas lõvi täna magab (aga seda ma ei jälginud) ja nüüd alustas Willage People. Macho man.. lauljal sinine maika topitud valgete ee.. sportpükste (sellised lühikesed, kõvasti üle põlve) sisse. Nagu arvata oli, saab ainult jubedamaks minna. Tea, kas ma ikka tahan täna jubedusi unes näha.
Ja ongi juba ekraani vallutanud Geri Halliwel.. Noh, tundub, et seal vist idee üldse puudub. Tibi on lihtsalt kogu riidekapi sisu ühte videosse pannud ja siis demob neid siivutute liigutuste saatel ja suud maigutades (lauldes siis vist).
Kole kole. Kuidas nad neid videosid leiavad? Ja kuidas neid teha saab üldse?
And the winner is.. Cliff Richard.. wired for the music vist. Miski rulluisu teema. Kõigil on uisud ja liibuvad kostüümid, erivärvilised. Ja pleierid on ka küljes kõigil. Ja millised imelised tantsuliigutused uisutamise saatel.

Comments

“otseülekanne vh1-st” on saanud ühe vastuse