nii ei saa ju rallit sõita..

Ammu pole nii toredat nädala algust olnud. See eilne spordijumal ei jätnud mind tänagi maha. Nimelt ta andis mulle võimaluse täna kardirallil osaleda. Ma küll kaotasin mõlemad korrad, aga lõbus oli sellegipoolest. Esimese sõidu ajal kihutasin küll väga uljalt teistega samas taktis, aga kummid olid vist kole siledad, igatahes iga suurema pidurduse peale oli kohe külg ees. Ja siis oli võimalus, et tuled sest välja, sõidad kellelegi ette või paned võssa. Nii, et lõpuks ma paar ringiaega passisin lihtsalt raja ääres, oodates, et kardijumal mind sealt kummidest välja aitaks. Tuli hoopis üks kaassõitja appi:) Eks ma natuke rajatakistusena kah mõjusin. Peale esimest sõitu oli kätevärin nii suur, et arvasin juba, et loobun teisest sõidust. Siiski, mind veendi ümber ja osalesin ka teisel. Sedapuhku siis otsustasin, et võin oma aega kaotada sama hästi ka aeglasemalt sõites, selle asemel, et raja kõrval passida.
Enamus sõitjatest muidugi olid ka tõsised harrastajad. Mina vaid mõned korrad proovinud.
Ei tea, mis need käed homme teevad. Kas töötegemine kah õnnestub või on homme hiirel omad käigud. Äkki teeb minu eest töö ära? Pudelit küll kaua käes ei jaksa hoida.
Igatahes see saurixi oma on etem, kui Irus asuv kardikas. Muidugi Irus siserada polegi. Aga seal pole ka nii pehmeid seljatugesid ja parajaid kiivreid ja kostüüme.


Posted

in

by

Tags: