Mööbeldamine

Tõstsin täna natuke mööblit kodus ringi. Nüüd on mul väike kodukontori nurgake ja ma ei pea enam diivanil madala laua taga oma selga piinama. Nüüd saan ma valida, kas istun korraliku arvutitooli peal või istun palli peal. Palli kasutasin ma päris mitu kuud kontoris ja harjusin täitsa ära, pidavat tervisele hea olema. Esimesed paar päeva andis tunda natuke, äkitselt avastasin, et mul on olemas seljalihased, aga jube kiirelt harjus sellega ära. Hiljem kontoris arvutitooli proovides tundus tool väga veider istumisalus:)

Näis, kauaks ma sellise sisekujundusega rahul olen, aga hetkel on väike vaheldus igatahes. Oligi pikaks ajaks ühtemoodi jäänud. Ja ega siin väikses korteris palju võimalusi tegelikult pole ka. Aga mulle meeldib aegajalt mööblit ringi tõsta. Viimane mööbli liigutamine lõppes küll nii, et peale asjade ümber tõstmist tõstsin kohe tagasi nagu enne oli, sest ei meeldinud uus sisekujundus (mis tegelikult oli ka korra juba kasutusel olnud).

Kuna laud sai nüüd tõstetud raamatute kohale, siis raamatute paigutamisega on küll väike probleem. Aga hetkel mahutasin nad ära. Ega nad ongi rohkem ruumiraiskajad, kui et neid keegi loeks. Mul endal on enamus neist ka loetud ja lugemiseks kasutan ma viimasel ajal nagunii telefoni.
Telefonist rääkides, ma sain eile oma telefoni remondist kätte. Õnneks läks remont garantii alla ja mul on nüüd justkui tutikas telefon, sest emaplaat vahetati ära. Vedas eks, sest neid telefone enam ei tehta ja uut poleks tegelikult ilmselt võimalik hankida.