laserteraapiast

Juhuks, kui neid huvilisi nüüd rohkem on tekkinud, panen lühidalt siia oma laserteraapia senise kogemuse kirja. Tegelikult ma ei ole ka üldse kade reklaami tegema, minu meelest on see äge, et eestis sellist võimalust üldse pakutakse. Iseasi, kas see jah kõigile mõjub:) Mina vist olengi üks halb näide tegelikult, siiamaani tulemust pole, selline tavapärane 1-2 kilo kõikumine. Noja ükspäev oli täielik paanika, kui vaatasin, et olen poole päevaga 4 kilo juurde võtnud. Õnneks selgus, et ma astusin valesti kaalule:)

Olen nüüd kokku vist käinud 5 korda. Protseduur kestab umbes 15 minutit. Üldiselt valus ei ole, vaid mõned üksikud punktid on tundlikumad, näiteks närvipunktid.
Hind on hetkel vist 2000 krooni kuur (suitsetajatel vist veidi soodsam, neil ka vähem seansse ette nähtud). Ja pidi toimima suitsetajatel see asi.

Protseduur ise on selline, et mõlemas kõrvas otsitakse ühe aparaadiga üles õiged punktid, ja teise apraadiga (laseriga) siis mõjutatakse neid leitud punkte. Need siis peaksid erinevatele organitele mõjuma. Lisaks on paar punkti näo peal ja käte peal, mida kah laseriga mõjutatakse.
Enne teraapiasse minekut on vaja palju vett juua. Ja kohapeal saab iga kord ka kaalu peale astuda ja numbrid pannakse kirja.

Ja muidugi ei ole nii, et käid seal teraapias ära ja võtad automaatselt alla – ikka tuleb toitumist jälgida ka ja muuta seniseid harjumusi veidi – see muidugi ei tähenda automaatselt dieedi pidamist. Teraapia peaks mõjutama söögiisu, et oleks lihtsam neid harjumusi muuta. Et ei tekiks emotsionaalset söömist. Samas, ma ei tea, kas mul on midagi viga, et mul on kahel korral peale seda protseduuri kõht tühjaks läinud:) See võis olla muidugi sellest, et ma olen sattunud sinna teraapiasse need mõlemad korrad tühja kõhuga. Või siis ongi nii, et kui muidu sõin siis, kui tundus olevat hea mõte või kellaaeg selline, siis nüüd annab organism märku, et aeg on süüa.. kes teab:) Lisaks olen ma kahel korral peale protseduuri külmetama hakanud. Seda pole teised täheldanud.
Ja muidugi, kui ühel korral loeti mulle ette, et tol päeval võiksin ainult juurikaid närida ja võiks muust hoiduda, siis tekkis mul täielik paanika. Panin ümberringi tähele, kuidas inimesed sõid ja see keelamise mõte ei andnud kuidagi asu ja ega ma ei leppinud ainult juurikatega. Ilmselt tekkis mingi psühholoogiline tõrge. Ma olen lihtsalt täielik keelamise vastane:)

Kuigi hetkel tulemusi pole, ei ole ma veel lootust kaotanud. Ja eks ma annan teada, kas õnnestub asi või mitte.

Kui huvi suurem, www.laserteraapia.ee lehel on infot ja ka kontaktid.