lähme teeme väikse õlle..

Olen sel nädalal linnas näinud reklaame, milles öeldakse, et joomine teeb naise koledaks. Diskrimineermine ju puha..
Ma ei tea, ilmselt ma joon liiga palju, et mulle see reklaam ei meeldi, aga miks see reklaam just naiste pihta käib? Kas joovad mehed on siis ilusad? Ja minu meelest mõned joovadki naisi/mehi ilusaks.. kuidas seda nüüd siis seletada?
Mina küll koledamaks juues ei muutu, ma muutun hoopis rõõmsamaks (keda naerunägu enne koledaks on teinud??) ja jutukamaks ja mul tulevad igasugu jaburad ideed ja ma hakkan flirtima jne. ja lõppkokkuvõttes on alati hästi lõbus. Ma arvan, et kui ma juues koledaks muutuksin, siis keegi ei tahaks muga ju joomas käia enam.
Mu meelest natuke tobe lähenemine just see, nagu naised oleksid need kõige suuremad joodikud. Ja üldse, iga joodik käitub isemoodi, mõni muutubki koledaks ehk. Mõned aga muutuvad agressiivseks ja nendele ma küll joomist ei soovitaks. Mõned muutuvad minu moodi lõbusaks. Kõik sõltub ju tegelikult kogustest. Kui oma piiri tead, siis ma küll kätt ette ei paneks. Nii, et tegelikult peaks see sõnum olema pigem selline, et tea oma piiri, või suunatud alaealistele. Pealegi, see patsidega tüdruk seal reklaamil on üldse rohkem alles lapse-, kui naiseeas, nii sõnastagu seda siis näiteks nii: joodiklaps on kole laps, ja mitte ainult tütarlaps… või kuidas see kõlaski:)
Et siis ma tahtsin öelda, et see reklaam on jama ja mina joon rõõmsalt edasi.

Comments

“lähme teeme väikse õlle..” on saanud 3 vastust

 1. Anonymous Avatar
  Anonymous

  Mhmh, meeste kohta oli samast sarjast eelnevalt see reklaam, et alkohol teeb mehed impotentseks 🙂

 2. Turbotigu Avatar

  just just. kui oskad juua, pole ju probleemi. ja pealegi räägitakse koguaeg veini kasulikust mõjust tervisele.

 3. päikesejänku Avatar
  päikesejänku

  minu meelest sõltub ka kõik inimesest. ma ei kannata neid, kes napsuse peaga agressiivseks muutuvad. mul on sihuke naabrimutt. kui ta joob, siis tuleb uks raudselt lukus hoida, sest muidu ründab sisse ja hakkab räuskama. kaine peaga täitsa talutav vanainime, aga purjus peaga tõeline roppsuuröökur. ja ma raudselt ei nõustu sellega, et mu napsused sõbrannad oleks koledam vaatepilt kui põõsa all magav haisev külamees.