lahendusele on vaja leida probleem..

Uues FHM-is avaldab üks lugeja soovi, et ajakirja vahel võiks olla sarnaselt lõhna- ja kreeminäidistele ka õllenäidiseid. Soovitavalt pooleliitrine. FHM aga arvab, et see ei sobi, kuna siis ei saa ajakirja müüa alla 18-aastastele ja alates kella 23-st ei tohiks seda enam ka müüa.
Ma hakkasin küll eile juba ette kujutama, et kui ajakirja vahel oleks õlu, kuidas siis rahvas läheks öösel statoili ja küsib näiteks “palun mulle kaheksa FHM-i”. Minu meelest oleks selline asjade käik ajakirja müügile jube kasulik. Kuigi, natuke kallis hind tuleks õllele.
Ja tegelikult lahendaks kõik probleemid see, kui FHM liigitataks porno ajakirjade alla (tundub, et paljud arvavad seda juba praegu!) ja keelataks selle müük alaealistele ning lisaks ka keelataks ajakirja müük peale kella 23-e nendes piirkondades, kus öine alkoholimüük keelatud. Sest keelamine on ju IN!

Comments

“lahendusele on vaja leida probleem..” on saanud 3 vastust

  1. Autori sisalik avatar

    Hea idee igal juhul. A’ no õlletestrid näiteks:P

  2. Autori Molekul avatar

    kusjuures, on jah.. seal on miskine kupong, millega saab kuskilt pubist ühe õlle..mulle ikka meeldiks rohkem see näidise variant, õlu kohe kätte, et ei peaks mööda linna seda taga otsima.

  3. Autori oliüks avatar

    Mulle on kõrva jäänud, et ajakirja DI raadioreklaam ütleb, et ajakirja vahel tasuta õlu. Maitea, kuidas nad selle tehniliselt lahendanud on aga igal juhul on idee juba ära kasutatud.