“Kas teil alkoholiga probleeme on?”

See küsimus ja selle vastus tuli meelde Kahvli saadet vaadates. Kunagi, eel-eelmise töökoha aegu levis üks tõsilugu ühest töövestlusest, kus noormehelt küsiti, kas tal alkoholiga probleeme on. Siiras vastus kõlas nii: “kui raha on, siis probleemi pole”. Tööle teda millegipärast ei võetud.
***
Täna on selline päev, kus aeg käib vana kella järgi. Võibolla aitas korterinaabri ostetud suur veinipudel sellele kaasa, aga jube hea on olla ja und ei ole. Kell on ju vähe alles. Minu meelest võiks veel paar tundi üleval olla. Asjadki homseks pakkimata, nagu tavaliselt. Aga homseks on pakkimist ehk veidi rohkem, kui tavaliselt. Bikiinid ja muu stuff vaja ju kaasa võtta.
Helistasin sõbrale, kelle kohta ta vennalt kuulsin, et too oma laupäevases osaluses kindel pole. Lugesin sõnad peale ja hetke pärast kuulsin vennalt, et talle tehti kitumise pärast peapesu, aga samas paluti ujumispüksid tuua:P Telefon on ikka supercool mõjutaja:)) Aga noh, lõpuks saab otsustajaks hoopis tibin, kes kas jõuab või ei jõua oma tööga valmis.
***
Aga kolleeg alustas tänast päeva rõõmsa laulukesega, mille ainukesed sõnad kõlasid nii: “homme on reede”. Selles praeguses töökohas üldse lauldakse palju. Küll on Sisalik endas avastanud lauluhääle (see avastus saabus küll kange alkoholi mõju all olles), ja see ei kõlanud üldsegi halvasti, ja teised kah muudkui ümisevad makile kaasa. Isegi aegajalt julgen (laulu)häält tõsta, vaikselt, omaette:P Täna liftis kommenteeriti seda, kuidas klient sattus liftiga sõitma laulu “fuck jee” ajal. Olla silmi pööritanud.
Minul oli täna hea päev asjade leidmiseks. Leidsin kontori ukse eest ühe mahakukkunud ja võimalik, et auto alla jäänud sisaliku. Käpp oli puruks. Ja siis kolleegi telefoni leidsin, mida ta peaaegu, et oma nina alt ei suutnud tuvastada. Ja kodus leidsin, et üks pirn on läbi ja et ma ei ulatu tooli pealt seda vahetama. Hea, et üks pikk poiss samas korteris elab:)
***
Mulle meenus praegu ühte lausesse koma lisades, kuidas ühes meelejahutajas, aastaid tagasi, räägiti lugu, kuidas tüüp kirjutas etteütlust, komad kirjutas kõik lõppu ja ütles neile “marss kohtadele”. Mul üldiselt komaprobleeme pole, kogemata mõnikord, aga sellist asja tahaks oma silmaga näha küll, kuidas komad, hanereas, kohale marsivad;))

Comments

““Kas teil alkoholiga probleeme on?”” on saanud 3 vastust

  1. Autori oliüks avatar

    No kuulge, mõelge sellele, millise emotsiooni te saate tööle jõudes. Esimene asi, mida te hommikul kuulete kontoris, on liftis mängiv muusika. Jälle kord komplimendikoht liftimuusika tundmatule valijale. No ja sõidad oma korrused ära, muusika jääb kõrvu kajama. Pole siis ime, et musikaalsus ka terve päeva kestab. Ma olin üks neist “klientidest”, kes salapõikel teie ohvisisse liftis “America, fuck yeah” kuulis. Küll aga ei mingit hämmeldust, pigem positiivne üllatus. Mõnus heatujulugu on.

  2. Autori Molekul avatar

    järeldus: peab ikka hea töö olema, et inimesed muudkui laulavad ümberringi. Ei saa ju ainult eestlust (laulurahvas jne.) süüdistada:))

  3. Autori sisalik avatar

    Ma kahtlustan küll, et see eri blogides sisaliku laulust rääkimine annab sellele vaid hoogu juurde:) Samas meil on tööl lihtsalt nii musikaalne seltskond: juhatuse liikmed laulavad koguaeg. Vanasti hakkas üks neist (verivärske isana) vaat et igal õhtul hiljemalt viie ajal laulma. Suvalisi asju. Selle järgi võis kella õigeks keerata. Ja pool korrust allpool laulab ülemus tihti — nii palju kui teda seal jagub:)