mull mull mull väiksed kalad..

Uskumatult äge pidu oli laupäeval. Lõpuks ometi üks korralik sünnipäev üle pika aja. Ei puudunud kiluleivad, viin (ametlikult muidugi morss, sest lapsed ju juua ei tohiks), disko (muusika oleks pidanud muidugi tellima diskospetsialistidelt, endal eriti pädevat musooni polnud), kamin ja palju muid toredaid asju. Ja tänu headele abilistele sain ka suurema osa asju õigeks ajaks valmis ja ise jõudsin kah kohale, hoolimata oma jubedast unenäost, mis seda välistada püüdis.
Kohe alguses sai kõigile, kelle juuksed kannatasid, tehtud pähe patsid. Või vähemalt üks. Et oleks ikka 13. aastaste moodi natuke.

Basseinipidu igatahes rokib. Ma arvan, et ma ei tee enam ühtegi sünnipäeva kuival maal:) Tänu 6 aastasele sugulasele sain end varustada ka veepüstoli ja ujumisrõngastega. Ja ujula provaidis ka rõngaid ja palle. Ja mul on endiselt pallidega mingi teema – nad üritasid koguaeg minu pead tabada ja tihtipeale läks see neil korda kah. Saun oli nii kuum nagu oleks tulisel liival kõndinud, varbaid igatahes oli suhteliselt valus vastu pinki hoida.

Jube lahedaid asju võib sünnipäevaks saada, kui keelduda oma soove avaldamast. Ei tohi ju sõprade elu liiga kergeks teha ja pealegi, ma poleks ise osanudki nii ägedaid soove avaldada. Igatahes on mul nüüd punane läpakakott (juhhuuu!), väike vesipiip ja väga lahedad veiniklaasid. Ja palju toredaid mälestusi sünnipäevast.
Palju viina jäi kah üle. Osa jagasin laiali, osa panin kappi mustadeks päevadeks:P