Järjekordne sõltuvus

Ostsin täna elu esimese e-raamatu. Teinekord isegi poes ei käi tehing nii kiiresti, kui ma ebayst oma kauba emailile sain.
Aga jah, tegu siis selle surematute sarja praegusel hetkel viimase raamatuga , mis eestisse veel müügile jõudnud pole. Peale selle esimese osa laenamist ei pidanud ma siiski kaua vastu, kui otsustasin, et ma tulen ikka rahaliselt välja küll kui ma ka ostan need 3 järgmist osa. Kõigepealt ostsin küll vaid ühe, aga peale selle läbilugemist kiirustasin kohe jälle poodi.
Lugesin amazoni lehelt viimase osa spoilereid, nii et ma juba tean , mis toimuma hakkab ja lisaks sain teada, et see viies ei olegi veel viimane osa. Mitmed lugejad kurtsid, et aeg oleks juba teemat vahetada, et kaua seda ühte teemat seal leierdatakse ja mainisid, et nemad loobuvad edasistest osadest. Aga mina jälle rõõmustan, et jätkub kauemaks lugemist. Ainuke probleem on, et milla ükskord see kuues veel ilmub.

Täna muidugi otsustasin e-raamatu kasuks osalt selle tõttu, et ebayst oleks saanud üsna kalli hinnaga ja kõvade kaantega köite kätte, aga pehmekaaneline, mida ma eelistaksin (mitte ainult sellepärast, et ta odavam on), tuleb alles märtsi alguses müüki. Teine põhjus oli see, et meile telliti hiljuti töö juurde Kindle, nii et ma ei pea e-raamatu lugemiseks õhtu otsa arvutit jõllitama vaid võin vabalt diivanil pikutada nagu tavaliselt raamatut lugedes. Nii et võtsin seda tänaõhtuks (ilmselt veel paariks järgnevaks õhtuks) töölt laenuks.
Ja muidugi ei saa mainimata jätta, see e-raamat oli sigaodav võrreldes päris raamatuga:)

Ma jään siiski ilmselt eelistama päris raamatuid. Kuigi peab tunnistama, et palju lihtsam oleks kaasa tassida seda õhukest Kindle-t, kui 3-4 raamatut. Või isegi ühte raamatut.