Ikka see 4 tärni

Sellest kurikuulsast neljatärni hotellist tahaks veel kirjutada, õel nagu ma olen.
No hakkas huvitama, et mis teised sellest hotellist arvavad, et äkki ma lihtsalt paranoiline ja kujutan asju ette. Aga leidsin siis TripAdvisorist hulga arvamusi ja need kogemused on tunduvalt hullemad, kui meil oli.

Lugege ise: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187791-d238202-Reviews-Hotel_Aris_Garden-Rome_Lazio.html

Kusjuures, üks kommentaator kirjutab, et aasialastele oli eraldi söömisruum. Ma märkasin ka, et nad olid eraldatud, ühel hommikul oli terve grupp asiaate teises ruumis (kuigi seal väiksemas ruumis, kus me olime, oli ka üks aasia paar), aga mina arvasin, et see suurem ruum on gruppidele mõeldud, kes tulevad mingi suure bussiga hotelli. Aga näed siis, äkki oligi hoopis nahavärvi järgi jaotatud:) Või siis hoopis nii, et keegi peale hiinlaste seda hotelli gruppidena ei külasta ja jääb mulje, et eraldi ruum hiinlastele lihtsalt.

Ja siis mainiti veel, et tasuta wifit ei saanud, kuna nad aasiast, samas mina siiani ei tea, kas meie saime wifi tasuta või oli see 2 euri wifi eest, sest arvet lahtkirjutatud kujul me ei saanud ju.
A. on kohati liiga leebe ja ei taha võidelda oma õiguste eest, mina oleks küll arve täpsustuse küsinud ja selle parkimise teema koha pealt ka natuke norinud.

Sealt selgus veel, et restoran/baar õhtuti oli üldse suletud ja lisaks kaevati selle kohta, et maja taga noorte keskus ja noored teadagi ei austa kedagi:) Me kuulsime ka neid noori, pidime selle tõttu akna ööseks kinni panema, et see lärm meil magamist ei segaks. Veidi oli kuulda ka läbi kinnise akna, aga meil väsimus oli nii suur, et kaua see ei seganud.
Kusjuures kogu reisi aja mind ei piinanud kordagi unetus. Muidu kodus olles ma ikka koguaeg tüütan A.-d öösiti oma jutustamisega, sest mina olen rohkem ööinimene ja ei jää väga kiirelt magama, aga reisil olles mulle isegi ei tulnud meelde, et võiks juttu ajada, uni oli koguaeg kiire tulema. Eks need varajased äratused ka mängisid rolli.

Tubade osas ka paljud kurdavad, et pisikesed ja osadel konditsioneer ei töötanud. Meil selles osas oli täitsa normis kõik. Vist. No võime õnnelikud olla, et saime üsna hea toa siis, ehk tänu sellele, et saime bronni hotellitöötaja sõbra kaudu.
Aga näiteks lisaks veel, et meil oli rõduga tuba, aga rõdul polnud ühtegi tooli (toas oli üks tool), nii et rõdul chillida tegelikult ei saanud. Sealt sai lihtsalt vaadata, kui ilus bassein eemalt tundub. Basseini me ju ka ei saanud, sest sel ajal, kui meie lõpuks hotelli saabusime, oli bassein juba suletud. Seal olla ka sisebassein, aga selle kohta lugesin ka arvustustest, et see oli avatud vaid 2 tundi päevas ja pühapäeviti oli suletud üldse. Arvata on, et selle eest oleks ka lisaraha küsitud. Jäi kogu sellest hotellist mulje, et mida iganes seal kasutada, pärast kajastub see arvel.

Ahjaa, meenus veel, et ärasõidu hommikul palusime me topelt espressot hommiksöögi kõrvale, justkui saadi aru, aga ikkagi saime vaid ühe tassi kohvi. No ei hakanud teist nõudma, aga veider oli see, et jäi mulje, et meie soov oli mõistetav ja teostatav.

Kes ei viitsinud varasemat reisipostitust lugeda, siis minu jaoks olid miinuseks ja mitte nelja tärni väärt järgmised asjad:
1. Hommikumantlite puudumine (seda ma muidu teistes arvustustes ei märganud)
2. Tasuline parkimine
3. Tasuline wifi
4. Kehv söögivalik hommikul (ja eriti see käärima läinud ananass!)
5. Üldse igasugused teenused lisatasu eest (teleka vaatamine ntx, mitte, et meid teleka vaatamine huvitanud oleks, aga põhimõtteliselt selline asi võiks tasuta olla)

Aga postiivne üllatus oli muidugi see, et kui olime päeval väljas käinud, siis tagasi tulles oli voodi ära tehtud ja uued seebid-shampoonid ja rätikud vannituppa toodud.

….
edit: A. mainis mulle nüüd, et hotelli saabudes oli ta vannitoast prussaka leidnud ja ta ei maininud seda varem mulle, et ma hotellis mingit draamat ei korraldaks. Eks ma oleks vähemalt hinnas küll alla kauplema hakanud, eriti selle tõttu, et iga asi lisatasu eest neil oli. Või kes teab, äkki see prussakas oli ka lisatasu eest ja selle eest me selle 2 müstilist eurot maksime? Või siis prussaka tapmine oli justkui minibaari kallal käimine.
Võin vist õnnelik olla, et ma ise seda elukat ei kohanud, eriti näiteks hommikusöögilauas.

Comments

“Ikka see 4 tärni” on saanud ühe vastuse

  1. […] Ööbisin 4-tärni hotellis, kus oli prussakas ja muud puudused. […]