Head naabrid

Karmajumala olen ma igatahes oma intriigitsemistega välja vihastanud. Miks muidu reedel auto käima ei läinud ja järgmisel päeval auto kumm tühjaks läks ja ülejärgmisel päeval sumps valedest kohtadest tossu välja ajama hakkas. Või siis auto maksab kätte selle eest, et ma nii harva teda kasutan või ta aimab, et ma vahel mõtlen, et tore oleks omada mingit uuemat autot. Kuigi, kui talvised aku probleemid välja arvata, siis tegelikult ta käitub oma vanuse kohta ikka päris hästi. Ja akuga poleks ka ilmselt probleemi, kui ma autot rohkem sõitmise jaoks kasutaks, mitte ei säilitaks teda hoovis.
Aga autole panin nüüd teki peale, et ta ei külmetaks nii palju. Ja isegi kui mõni kodutu seda peaks vajama, siis vanast tekist kahju poleks.

Aga auto tõttu sain jälle ühe naabriga lähemalt tuttavaks. Alguses proovisime autot käima lükata. Kui selline meetod mootorit ei elustanud, läksin ostsin krokodilli ja see naaber tuli taas oma autoga appi. Õnneks oli mul reisilt mõned shokolaadid ostetud ja pagasiruumis maalesõitu ootamas. Mul polnud üldse kahju ühte neist ära anda selle vaeva ja ajakulu eest. Peab vist hakkama pidevalt shokolaade kaasas kandma, et abivalmitele (ja ma ei mõtle seekord abivalmitele jutumärkides) inimestele midagi anda oleks. Õnneks pole eriti karta, et ma need ise ära sööks, sest shokolaad ei kuulu minu delikatesside nimekirja.

Üks naaber, kes kah oli tunnistajaks mu reedesele autojamale ja kellel endal oli auto uksega probleeme, arvas, et tekk on hea mõte, ja peaks isegi ühe vana teki autole otsima. Kui ma peaks märkama, et meie hoovi autod kõik teki alla sooja on pandud, siis lähen teen pilti ka:)