Full circle

Kuna 22. aprill on alati kuidagi meeldejääv kuupäev selles päevas asetleidnud asjade tõttu, otsustasin mälu värskendamiseks kontrollida oma aastatagust blogi. Päris põnev.. esimene sissekanne kolmest algab kohe kirjeldusega halvast ilmast (Ilmast siis niipalju, et see on sitt!). Tundub, et aastaga pole ilm aprillis sugugi paremaks läinud. Igasugused sünnipäevad ja muud sündmused on samuti samad, kõlab vist üsna loogiliselt ka. Lisaks olen käinud sel päeval hambaarstil ja saatnud oma korteriomanikule kirja, plaaniga varsti välja kolida. Kolinud pole ma siiani, kuigi plaan on jätkuvalt olemas. Pidevalt. Aga ei miskit uut siin ilmas. Ainult vanaema sünnipäevale vist minnakse homme, kuigi ma endiselt ei tea, kus ta elab. Millest ma järeldan, et ma vähemalt aasta otsa pole teda näinud.

Enesetunne hakkab varsti stabiliseeruma. Et võiks vist lausa teejoomise kõrvale natuke tööd teha.. kuigi, kes see ikka reedel tööd teeb. See on ju juba praktiliselt nädalavahetus.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Full circle” on saanud 4 vastust

 1. Autori sisalik avatar

  ja mina mõtlesin, et kellel veel küll peale _lenini_ sünnipäev oli;)a’ müstika jah, et sünnad aastate möödudes samale kohale jäävad …

 2. Autori oliüks avatar

  Eh, mina miskipärast tõlgendasin “igasugused sünnipäevad” ainult Lenini sünnipäevaks 🙂

 3. Autori Molekul avatar

  kusjuures, “igasugused sünnipäevad..” all pidasin ka leninit silmas;)Seda sündmust taoti ikka aastaid pähe, see kuupäev naljalt ei unune.ja noh, vanas blogis kõik punkthaaval kirjas;)

 4. Autori sepp avatar

  ja V.I. Lenini sünnast mitte sõnagi…