Bändiproov

Päris lõbus õhtu oli meil eile. See nüüd küll selgeks ei saanud, kas meist asja saab, aga vähemalt algus on tehtud. Ja no kui ei saa asja, siis selliseid musikaalseid veiniõhtuid võib teinekordki korraldada. Tegelikult veinid ja snäkid pole eriti pildile jäänud, aga siis huvilistele teadmiseks, et need olid täiesti olemas. Nii nagu olid lisaks fotograafist trummarile kohal kitarrist ja solist.

Vähemalt on jälle millestki kirjutada. Minul õnneks sellist draamat blogis ei toimu nagu ühes mu lugemislistis olevas blogis. Ma ei hakka viitama, sest ma ei taha, et mingid hullud siia taas ära eksivad:) Aga uskumatuid tüüpe ikka on olemas. Mul siin ka paar trolli külastas varem ja no natuke räuskasid, aga ma pidasin paremaks hoida kommentaaride modereerimise sees, las räuskavad siis omaette. Aga endiselt jääb arusaamatuks, et mis pagana vedru neil peas lahti on, et nii leili lähevad mingite võõraste inimeste elude peale.

Minu elu on hetkel vist täiesti draamavaba ja ei tunne puudust ka draamadest. Ja hetkel ma tõsiselt loodan, et isegi emal hakkab paremini minema, sest tal on väike lootus saada lahti nendest naabritest, kes aastaid teda terroriseerinud on. Õigemini ühest neist sai juba lahti. Mitte just sellisel moel, mille üle viisakas rõõmustada on, aga peale kõiki neid terroriaastaid ei suuda ma kuidagi õnnetu olla sellise lahenduse üle.
Ja aitäh Oliüksile, kelle FB seinalt ma selle vanamuti loo just sel päeval leidsin, kui see teema aktuaalne oli. Ajastus poleks saanud parem ollagi selle loo avastamisel:)

Sellega seoses muidugi kohe meenub eurovisioon ja no ei suuda kirumata jätta, et igavamat lugu ikka andis otsida, mida sinna sel aastal saata. No tegelikult minu isiklikus edetabelis oli Rolf küll viimane ja Birgit eelviimane, aga vahet pole ju onju, sest igavad olid nad mõlemad. Isegi kui see Puhh nii shokeerivalt paljudele mõjus, oleks ta vähemalt meelde jäänud ja kõvasti stiilipunkte saanud. Aga positiivne siis vähemalt kogu selle teema juures see, et ei pea sel aastal siis aega raiskama selle “kellel on rohkem naabreid” ürituse vaatamise peale. Tegelikult see on muidugi aegunud teema juba, aga no tol hetkel, kui teema oli aktuaalne, siis kõik kirjutasid nagunii sellest teemast ja siis ma ei viitsinud.

Comments

“Bändiproov” on saanud ühe vastuse

  1. […] Tegime bändi. Hästi lühikest aega, sest meie laulja otsustas välismaale kolida ja siis jäi asi katki. […]