Tähistasin täna alkoholivaba nädala lõppemist väikse õllega lõunasöögi kõrvale. Oh, küll see maitses heasti:)
Mul on asjad pakitud. Arvuti on veel kokku pakkimata, aga sellega jõuab veel homme tegeleda. Veider on istuda nii tühja laua taga. Ja kastidesse ei kogunenudki väga palju tavaari. Homme vist pole tööl jälle midagi teha..
