28. august – Stará Lesná

Siin kandis wifit ikka jagub ja seega saan ma jälle päevast väikse kokkuvõtte teha. Väsimus on õhtuti muidugi suur ja hetkel parema meelega juba jääks magama. Aga ma tean, et hiljem on raske neid asju meelde tuletada, parem kohe kõik kirja panna.

Niisiis täna me otsustasime külastada Kõrg-Tatraid. Kuna aga hotellis oli nii kena vaade ja hea hommikusöök ja uni oli ka hommikul hea, siis saime me sealt minema alles lõuna paiku. Mis tähendas, et me jäime oma mäetripiga veidi hilja peale. Sinna peaks ikka kohe hommikul minema, et valges alla tagasi jõuda. Me jõudsime ülespoole ehk 3 tundi kõndida, siis hakkas vihma sadama ja hakkas ka tunduma, et ülejäänud tee üles on ka kaugel ja valges me seda teed läbitud ei saa. Otsustasime tagasi pöörduda ja uuele katsele minna homme, kui ilm võimaldab. Hetkel ilmateadet vaadates tundub küll, et siin on veel 2 päeva vihma oodata. Parem vist oleks edasi liikuda. Samas järgmiste kohtade ilmateated polnud ka väga rõõmustavad, ja meie sihtpunktis, Horvaatias, pidi üldse rahet ja äikest tulema. Ilusam ilmateade paistis olevat Itaalias. Eks homme mõtleme siis, kuhupoole minna ja mida edasi teha.

Tatrad on võimsad, neid võikski jääda imetlema. Kui kodus tagasi olen, siis üritan ka pildimaterjali jagada, kuigi pilte teen ma vaid telefoniga seekord. Jäime siis mägede lähedusse ööbima, et homme edasi plaane teha.
Täna saime taas ülimõnusa öömaja, seekord ühes pisikeses linnakeses ja üsna soodsalt. Kvaliteedis see soodne hind kusjuures ei kajastu, kõik on väga mõnus siin.
Täna sai ka mõned kohvikukülastused tehtud ja siin head hinnad jätkuvalt üllatavad. Loed küll menüüd, aga ikka oled meeldivalt üllatunud, kui lõpuks arve tuuakse.

Kindlasti oli veel asju, mida plaanisin kajastada, aga väsimus sai must võitu.

Comments

“28. august – Stará Lesná” on saanud ühe vastuse

  1. […] Käisin Kõrg-Tatrates ronimas. […]