Which Twilight novel character are you

You’re Bella Swan – You are intelligent and kind but not quite sure what you want out of life yet. You have a feeling there’s something more out there for you. You’re attracted to those who are real and avoid the fake. Sometimes you’re a bit accident prone, but your true friends will always be loyal to you and come to your aid when you need it.

Which Twilight novel character are you

Test ei valeta kusjuures..

Aga meid Turbotikriga võib igatahes hulluks kuulutada. Meie põhiline jututeema on Twilight (aga eriti muidugi Edward/Robert), homme läheme seda kinno vaatama, olgugi, et mõlemal film nähtud, minul veel värskelt, paar päeva tagasi. Ilmselt hakkan ma lähipäevil ka samanimelist raamatut lugema (enne nädalavahetust ei julge alustada, sest enne vaja üks pilt lõpetada), sest Turbotikker toob mulle selle esimese osa homme. Lisaks on muidugi autos ja arvutis pidevalt korduse peal soundtrack. Aga nii hea, kui ei pea üksi hull olema ja saad oma emotsioone jagada kellegagi, kel sama tõbi kallal:) Meie hulluse üks erinevus on see, et Turbotikrile meeldib Robert ja minule meeldib Edward. Vähemalt ei lähe kakluseks:)
Ahjaa, oktoobris sünnipäevaks saadud telefon sai ka omale uue taustapildi esmakordselt ja muidugi uue helina. Temaatilised loomulikult.