Võiduka lõpuni

Starmani saaga saab vist siiski ilma suurema võitluseta läbi meil. Ma plaanisin küll esmaspäeval lepingutega minna tarbijakaitse jutule, aga täna Starman kirjutas, et saatku me see modem neile tagasi postiga ja nad lõpetavad meie internetilepingu ilma trahvita ära. Ma siis loobun ka ülejäänud pisiasjade kallal virisemisest, sest minu jaoks oligi kõige olulisem sellest mittetöötavast vidinast lahti saada.

Kusjuures, ikka pidid veel lisama sinna sellise lause: “Täiendavalt selgitame, et kui kasutatakse seadet, millega interneti kasutamine pole võimalik kuna arvutis on uuendamata vajalikud programmid, siis ei ole viga interneti edastavas seadmes vaid vastuvõtvas seadmes.”
Ma korrutasin neile kümneid kordi, et minu arvutis töötab wifi iga jumala päev, ja et tehniku soovitatud driveri uuendus sai ka tehtud. Ja et mitte ühegi teise seadmega pole probleeme, kui ainult selle Starmani wifi ruuteriga. Aga nad justkui ei saa aru. Samuti ignoreerisid nad teist küsimust, mille ma sinna ruuteri teemasse lisasin, aga tühja sellega, kui ma sellest ruuterist lahti saan, siis minu jaoks on see saaga lõppenud. Loodetavasti.
Ainuke asi, millest ma nüüd aru ei saa, kas nad plaanivad meil kogu interneti ära võtta või ainult wifi teenuse. Sest kirjast jäi mulje, et kogu neti teenus läheb kinni. Aga no seda ma ka taga nutma ei hakka, olen valmis iga kell uuesti eelmise teenusepakkuja poole pöörduma, et uuesti nende internetile üle minna.

Igatahes tasub oma õiguste eest võidelda ja mitte leppida mingisuguste trahvidega, kui pole omalt poolt midagi valesti teinud.