vana lugu uues kuues..*

Suitseta suitseta, varsti sul enam ei tõuse.. leiutasime täna uut copy teksti suitsupakile. s.t. tõlkisime seda, mis meie arvates seal läti keeles kirjas oli.
Ja püüdsin panna oma sõpra uskuma väikestesse jumalatesse. Tal nimelt läheb umbes sama halvasti, kui mul mõned kuud tagasi.
Enne veel väiksed õlled wuudstokis.. Baarman liikus aegluubis. Mööbel on seal uus. Nüüd näeb see välja nagu tavaline kõrts. Ei meeldi. Ei mäleta, mis mööbel seal vana-aasta õhtul oli… Samas, söök oli ülihea. Ja õlle hind oli neil tõusnud alates esmaspäevast. Seega, neid põhjuseid sinna minna jääb muudkui vähemaks.

Kukusse minek kukkus (!) kah lahedalt välja. Nagu olekski nii pidanud minema. Äratussignaal ainult võimendas seda otsust. Ja tundub, et see on endiselt säilitanud oma mõnusa õhkkonna, erinevalt mitmest teisest kohast, millest väga enam ei hooli. Kukus täitsime kaardi taotluse ankeedid. Soovitajaks said mulle suhteliselt tundmatud inimesed. Kuigi vähemalt ühega neist sai seal kunagi veini joodud ja teisel võtsin järjekorras sabast kinni, kui nägin teda kaarti omavat. Vahepeal käisin baarileti ääres, kus oli moodustunud ringikujuline järjekord. Jube raske oli leida järjekorra lõppu.
Ja siis sain ma ühe tüübi telefoni numbri. Kuidagi see silmside kestis liiga kaua selleks, et niisama see asi jätta. Pealegi oli tal ilus naeratus. Küsimusele, ega tal naist ja lapsi pole oli väike mõttepaus ja vastus: ee.. ei aga varsti tuleb.. Saa nüüd aru siis..

Teinekordki paluks mind tartlaste eest hoiatada. Ükspuha siis, kes neist kohale tegelikult tuleb. Üks tartuvaim puha.
______________________
*on ikka päris kasulik panna värsked sündmused kiirelt kirja, kasvõi pidepunktidena. Tunduvalt lihtsam on hommikul aimu saada, mis toimus. ja siis on alati võimalus asi viisakasse vormi panna:)