Vahetan slogani arvuti vastu!

Ma avastasin selle konkursi nüüd alles, kui tegelikult juba hääletus käib, aga äkki saan ka ikka löögile, sest mul on ju ka blogi, mis siis, et keegi seda ei loe… ja ega kirjutamissagedusega see kah ei hiilga. Aga nüüd, vot nüüd, kui ma selle uue arvuti võidan oma ülima sloganiga, siis ma hakkan ju kindlasti jälle rohkem kirjutama, päriselt, päriselt…

Vaatasin neid teisi ka, mis juba välja pakutud ja proovin nüüd vähemalt mitte kogemata kedagi kopeerida, samas ega midagi väga muljetavaldavat silma ei hakanud nende hulgas ja kui ise peaks sealt valima, siis ma ei leiaks sobivat.

Mis mulle silma jäi, oli see, et praktiliselt keegi ei kasutanud sloganis number ühte, mis tundub justkui sobivat sinna, sest firma nimes on 1. Ega ma ei leidnud kuskilt selgitust selle kohta, kust on see nimi “1it” tulnud, et kas mingi spets lühend või vihjatakse infotehnoloogiale, ei tuvastanud. Seega ei saa nime tähendust hetkel ära kasutada. Küll aga seda number ühte. Ja siin nad on:

1. “1it.ee – Esmaklassilised teise ringi sülearvutid. Parima hinnaga

Selgitust pole vist vaja, aga oluliseks pean siin ära tuua, et nr.1 on ära mainitud ja samaaegselt vihjab see ka heale kvaliteedile, sülearvutid, ehk tooted, on mainitud ja hind, mis paljudele on oluline, on ära toodud. Selle nimega seoses tekivad kohe mõtted ka uue logo jaoks.

2. “1it.ee – Esimese klassi sülerid. Haiguste ravi kontrollitud. Parim hind ja garantii.”

Okei, võibolla see on natuke kohmakas ja pikk ning arvata on, et see keskmine lause ei ütle paljudele midagi ja pole kindel, kas seda kasutada võib üldse – keda huvitab taust: https://et.m.wikipedia.org/wiki/Ülo_Kiple . Mulle endale tundus see hea mõte, sest 1it lehel on kirjeldadus, et tooted on igati kontrollitud. Aga slogan ilmselt ei õigusta end, kui seda eraldi selgitama peab, et siis jah.. kui pikkus välja arvata, siis mu lemmik see)

3. “1it.ee – Kasutatud sülearvutid uue kodu otsingul”

4. “1it.ee – Tipptasemel taaskasutus”

5. “1it.ee – Ainus sülearvutipood, mida vajad”

Tegelt ma soovitaksin järgmise asjana logo konkurssi, ma võin jälle osaleda 🙂

vot nii, tehtud sai.