Unenäovabrik

Täna suutsin lisaks oma tavapärasele 15 minutile lisada veel umbes 2o minutit hilinemist. Lihtsalt uni ei tahtnud kuidagi ära minna. Ega ta praegugi kuskile kadunud pole.

Tore lugu on muidugi see, et veeautomaat on endiselt katki ja kohvi jääb vist täna joomata. Kodus ka ei taibanud seda teha, kuigi tee sisse kaks lusikat taipasin küll panna. Ilmselt tuleb võtta ette käik statoili kohviletti. Aga kuna ma alles saabusin, siis peaks vist veidi ootama.

****

Bussis avanes lahe vaatepilt ühest umbes 60 aastasest naisterahvast. Mingil hetkel piilus ta üle õla ja siis võttis käekotist puudritopsi peegliga. Seejärel kohendas oma juukseid kõrva juures ja siis pani peegli kotti ja võttis välja huulepulga. Ilmselt huulte värvimine tal nii käpas, et peeglit vaja ei olnud. Ma küll kahjuks tulemust ei näinud. Aga noh, lahe oli vaadata seda aktsiooni. Et kui tahes vana ja kortsus sa pole, väike huuleläige ei tee paha;) Ja vahepeal kirjutas ta midagi punasesse märkmikku.

Tegelikult oli bussiga minemine täna õige tegu. Tuul oli üsna tugevalt vastu ja külm oli see ka. Aniult, et bussijuhi uimerdamine tõi juurde ilmselt vähemalt 5 lisaminutit, kui mitte rohkem.

****

Mul tuli meelde (osaliselt) mis ma unes nägin. Et oli aastavahetus, kuskil, kus ma ammu elanud olen (kui ikka olen) ja siis ma sain kollase-rohelise kirjult maolt hammustada. Kolm korda. Ja kui kiirabisse helistasin, naerdi mu üle, et ma mingi tühipalja maohammustuse pärast helistan. Kiirabil ka ometigi aastavahetamine käsil, kuidas neid üldse segada julgetakse.. jabur. Ei saa aru, miks ma pean mingit kollase-rohelise kirjut madu üldse unes nägema. Kas sellest, et ma seda sipelga filmi eile vaatasin.

LISA: juhhuu, veeaparaadiparandaja tuli! Tsekkis asja ja ütles, et siin pole midagi teha, toome uue.


Posted

in

by

Tags: