Till Death Do Us Part *

Oleks seda teadnud, et luuletuse otsimine, kaardi kirjutamine ja kingi pakkimine nii palju aega võtab, oleks kohe kaks vaba päeva küsinud. Seda ma nüüd endiselt ei tea, mida selga panna. Eks peab hommikuks ka mõne tegevuse jätma.

Loodetavasti saab bussis magada. Juhul, kui ma ikka enne üles ärkan ja bussi peale jõuan:)

Ja ma loodan, et homseks on Tartusse ilus ilm tellitud.

****

Mu silmarõõm suutis mind jälle tiba masendada. Mul nimelt ei ole nii palju raha, kui ta tahab. Soovitas lausa panka röövida. Oh ja rahajutt pold loomulikult ainuke mis masendas. Aga vähemalt leppisime kokku, et peeglit minu kätte enam ei anta. Pole mulle neid õudusunenägusid vaja.

Aga kokkuvõttes oli ikkagi lõbus nagu alati. Ja ma arvan, et veebruarini ma küll vastu ei pea, pean ikka varem tagasi minema. Kui panka tee peale ei jää, siis tuleb vist lotot mängida. Kusjuures, tal vist hakkas must tiba kahju ja täna ei tahtnudki raha, lihtsalt tulevikuks valmistas veidi ette. Seegi hea.

****

Ahjaa, eile suutsin jälle oma süüdimatusega silma paista. Kui tulid silmarõõmud juba jutuks, siis üks noormees mainis, et tema naisel ka mingi ilus juuksur või hambaarst või midagi sellist. Ja siis ma arvasin heaks mainida, et aga ma ei tea ju, kas ta naisel on hea maitse. Selle peale tuletati kõik vanad asjad ka meelde, muuhulgas Lexusega_tibi.

Eilsel üritusel olid kohal muidugi need, kes alati. S.t. siis eelmise firma ajal käisid ka alati samad näod kohal. Muidugi osutusid päris mitmed neist nõrkadeks lülideks ja lasid üsna varakult jalga. Ja hoolimata sellest, et meiegi siis enam sinna kauaks ei jäänud ja seega alkoholiga nagu omast arust ei jõudnud veel liialdama hakatagi, oli hommikul päris kehv olla. Üks keskmisest väiksem pohmell võiks öelda. Arusaamatu, millest see tekkis. Ja sellised asjad juhtuvad just siis, kui on palju tööd ootamas ja õhtuks veel kohtumine silmarõõmuga.. need kõrgel kohal maletajad on ikka tõprad küll..

____________________________________

* sõnasõnalt ei maksa igat laulu sõna võtta siiski;)


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Till Death Do Us Part *” on saanud ühe vastuse

  1. sisalik Avatar

    Meil Oliüksiga jäigi see “maitse-kild” blogimata. Tore, et selle ise ära tegid (Y).