tiksuv krokodill

Juhhuu! Ma olen oma tüütu aga olulise projektiga poole peal. Ja asi hakkas palju paremini sujuma, kui algus oli tehtud. Eks muud tegurid ka mängivad rolli. Kui ikka kodus üldse nägu ei näita, siis ei saa ju kodus ka tööd teha. Iseloomu kasvatamine ka sujub. Eks üritati mind ju paar päeva tagasi hoopis tibidega õlletama meelitada ja kõik teavad, et minuga võib peaagu alati arvestada. Aga seekord suutsin ikkagi endale kindlaks jääda. Häda pidi ju teadagi härjad kaevu ajama ja rahahäda paneb vist inimesed tööle.
****
Eile sai ära vaadatud “Finding Neverland”. Mulle meeldis. Johnny oli nunnu (sile ja noor) ja tal oli hästi mõnus aktsent. Ja seal oli tõesti ka muud vaatamistväärt lisaks Johnnyle:)
****
Korra kogemata katkestatud kõne on inimesed ettevaatlikuks muutnud. Nüüd saadetakse sms, et kas mulle tohib helistada (Y).
****
Ning veel hea uudis naisalkoholistidele. 30 grammi õlut või veini päevas pidi figuurile hästi mõjuma. Kusjuures ma täitsa usun seda. Sest mille muu, kui suure joomise tõttu, suutsin kuskile ära kaotada 10 liigset kilo. Kuigi, enda mäletamist mööda, ei piirdunud ma küll 30 grammiga. Samas, suurem joomine mõjub ju ka figuurile. Kui ikka organism ei kannata suuri koguseid välja, siis ta lihtsalt vabastab end liigsest. Ja sellega koos võib kaotsi minna ka kogu õhtusöök näiteks. Ja voila! ongi figuur:P


Posted

in

by

Tags: